News

Ariana Grande chce dożywocia dla dilera byłego chłopaka

Ariana Grande chce dożywocia dla dilera byłego chłopaka

Fot. Instagram.com/arianagrande

Ariana Grande chce dożywocia dla dilera byłego chłopaka. Piosenkarka uważa, że taka kara będzie najbardziej sprawiedliwa.

Ariana Grande w mieście Mac Millera. Dała bardzo trudny koncert >> 

Mac Miller: oskarżony o śmierć rapera zatrzymany  

7 września 2018 roku w wieku 26 lat zmarł Mac Miller. Przyczyną śmierci byłego chłopaka Ariany Grande było przedawkowanie narkotyków (fentanylu i kokainy), które dodatkowo zostały zmieszane z alkoholem.

Tuż przed pierwszą rocznicą śmierci Millera zagraniczne media podały, że aresztowano Camerona Jamesa Pettita, który jest podejrzany o spowodowanie śmierci rapera. Podawano, że 5 września 2018 roku 28-latek sprzedał Mac Millerowi 30 miligramów oksykodonu, kokainę i Xanax. 2 dni później muzyk zmarł.

Dodajmy, że pigułki oksykodonu, które Pettit miał sprzedać Mac Millerowi, zawierały fentanyl, czyli substancję kilkadziesiąt razy silniejszą niż heroina. Niedawno pojawiły się informacje, że narkotyki, które sprzedawał Petit mogły być podrobione. Eksperci z agencji rządowej Drug Enforcement Administration twierdzą, że to właśnie tabletki rozprowadzane przez 28-latka spowodowały śmierć Mac Millera.

Oskarżony o śmierć Mac Millera ARESZTOWANY! >> 

Jeśli sąd uzna, że mężczyzna jest winny zarzucanych mu czynów grozi mu 20 lat więzienia o zaostrzonym rygorze.

Źródła podają, że oprócz Petita za dostarczenie Mac Millerowi narkotyków mają być odpowiedzialne jeszcze dwie osoby, jednak nie postawiono im zarzutów.

Mac Miller: poruszający wpis Ariany Grande na Twitterze >> 

Ariana Grande chce surowej kary dla dilera Mac Millera

Jak czytamy na portalach Ariana Grande bardzo przeżywa ostatnie doniesienia mediów na temat śmierci byłego chłopaka. Serwis TMZ podaje, powołując się na bliską osobę wokalistki, że Grande chce surowej kary dla Camerona Jamesa Pettita.  Artystka uważa, że diler wykorzystał uzależnienie Millera. Mówi się, że Grande oczekuje nawet, że 28-latek usłyszy wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Wokalistka uważa, że surową karę powinny ponieść też pozostałe osoby zamieszane w śmierć Mac Millera.   

Ariana Grande oddała hołd Mac Millerowi >> 

Przypomnijmy, że Ariana Grande i Mac Miller byli w związku od sierpnia 2016 do maja 2018 roku. Wokalistka zapewniała, że mimo rozstania ona i jej były chłopak są przyjaciółmi.

Grande bardzo przeżyła śmierć Mac Millera. Artystka adoptowała nawet psa byłego chłopaka, Myrona. Wiele razy wspominała go też m.in. na swoim Instagramie i na koncertach.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"this pool is haunted" "ok"

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? Favorite??

Post udostępniony przez ❤Ariana Grande Butera❤ (@_arianagrande_fun)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi

Post udostępniony przez sofia (@sofiapfvr)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sweetener tour resumes thurs ? see u soon, Edmonton !

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj