News

Alan Walker odwołał koncert w Polsce! Co się dzieje i co z kupionymi biletami?

Alan Walker odwołał koncert w Polsce! Co się dzieje i co z kupionymi biletami?

instagram.com/alanwalkermusic

Alan Walker odwołał koncert w Polsce! Producent miał wystąpić 1 grudnia w poznańskiej Hali nr 2 MTP. Na kilka dni przed występem niestety wypłynęła informacja, że koncert się nie odbędzie. Co się stało?

Ten jeden z najbardziej zdolnych producentów młodego pokolenia nie wyjaśnił dlaczego odwołuje koncert w Polsce. Jednocześnie zapewnił, że postara się znaleźć inny termin na występ w naszym kraju. Wielu fanów, którzy wybierali się na poznański występ jest jednak rozczarowanych, bo do upragnionego koncertu zostały zaledwie trzy dni. Wielu z nich zapewne nie jest z Poznania i musiało zakupić bilety na pociąg czy autobus ze swojego miejsca zamieszkania tudzież opłacić sobie nocleg z 1 na 2 grudnia. Teraz muszą spróbować odzyskać te koszty.

Koncert Alana Walkera odwołany

Z przykrością informujemy, że koncert Alana Walkera w najbliższą sobotę zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora. Poniżej znajduje się oświadczenie artysty. Bilety można zwracać w miejscach zakupu. Pracujemy nad nową datą koncertu. Bilety zakupione na grudniową datę będą obowiązywać na nową datę koncertu. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy – czytamy w oświadczeniu agencji Go Ahead, organizatora tego wydarzenia.

Shawn Mendes jest gejem? Komentarz gwiazdy rozwiewa wątpliwości >>

Koncert Alan Walker – zwrot biletów

Nie martwcie się – zakupione bilety na koncert Alana Walkera 1 grudnia 2018 roku nie przepadają. Możecie je wykorzystać na koncercie, który odbędzie się w innym, nowoustalonym terminie. Jeśli jednak chcecie zwrócić bilety i odzyskać pieniądze to oczywiście możecie to zrobić. Fani, którzy kupili bilety na koncert Alana Walkera online otrzymają drogą mailową formularze zwrotu. W razie pytań piszcie na adres mailowy bilety@go-ahead.pl.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj