Reklama
placeholder
News

Fest Festival: ostatnie ogłoszenie artystów! Zagra m.in. ALAN WALKER

Fest Festival: ostatnie ogłoszenie artystów! Zagra m.in. ALAN WALKER

fot. Follow The Step

Reklama
Reklama
placeholder

Na festiwalowej mapie Polski powstał nowy, ważny punkt dla fanów muzycznego szaleństwa. Fest Festiwal, bo właśnie tak się nazywa to wydarzenie, to propozycja dla wszystkich, którzy kochają muzykę bez względu na jej gatunek.

Impreza odbędzie się w sierpniu na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, który liczy ponad 535 hektarów. Na tym obszarze organizator zaplanował rozlokowanie 8 scen, a będą to: Main Stage, Tent Stage, Silesia Stage, Club Stage, New Stage, Cercle Stage, Raban Stage i Astral Stage.

Follow The Step organizator nowego, ale bardzo ambitnego projektu właśnie udostępnił kolejne ogłoszenie artystów, a już wcześniej było naprawdę dobrze!

Top 4 imprezowych kawałków Alana Walkera >>

Fest Festival - kto wystąpi?

Do grona takich gwiazd jak Wu-Tang Clan, Disclousure, Lost Frequencies, Mute, Paweł Domagała, Sarsa, Smolasty, Sokół, Natalia Szroeder dołączają kolejne mega gwiazdy światowego formatu. Line-up powiększa się o kolejnych headlinerów, reprezentujących różne nurty na muzycznej mapie świata!

Dzisiejsze ogłoszenie to między innymi Alan Walker, Jaden Smith i Metronomy!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać młodego fenomenu sceny elektronicznej, który nie skończył jeszcze 22 lat, a łącznie wszystkie jego produkcje mają na YouTube ponad 15 miliardów wyświetleń! Alan jest ulubieńcem publiczności, i występował już ponad 500 razy! Jaden nie tylko występował na ekranie u boku ojca Willa Smitha, to bardzo młody i wszechstronny artysta, uwielbiany przez fanów na całym świecie. Z kolei Metronomy to brytyjska grupa z bardzo oryginalna wizją międzygatunkowej muzyki.

Szykują się 2 dni naprawdę dobrej muzyki, a wszystko to już 23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie.

Jaden Smith ma chłopaka, to raper, który niedawno wystąpił w Polsce >>

To co - widzimy się?

Więcej informacji na www.festfestival.pl

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama