Reklama
placeholder
News

Czy syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella umie mówić po polsku? Aktorka odpowiedziała

Czy syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella umie mówić po polsku? Aktorka odpowiedziała

fot. Instagram.com/alicjabc/Wikimedia Commons/Raph_PH

Reklama
Reklama
placeholder

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella mówi po polsku? Jakiś czas temu aktorka wypowiedziała się na ten temat i tym samym odpowiedziała na pytanie, które może nurtować fanów.

Lindsay Lohan jest w ciąży. 36-letnia aktorka doczeka się pierwszego dziecka >>

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell – związek

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell spotkali się na planie filmu Ondine. W produkcji, która miała premierę w 2009 roku, polska aktorka zagrała tytułową rolę, z kolei irlandzki aktor wcielił się w Syracuse’a.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell zostali parą. 7 października 2009 roku urodził im się syn, Henry Tadeusz Farrell. Związek nie przetrwał próby czasu i w 2011 roku Bachleda-Curuś potwierdziła rozstanie z ojcem swojego dziecka.

Colin Farrell i syn na Oscarach 2023

Colin Farrell pojawił się z synem na gali rozdania Oscarów 2023. 13-letni Henry Tadeusz przyciągnął uwagę innych gwiazd, dziennikarzy oraz fotoreporterów.  Alicja Bachleda-Curuś na Instagramie skomentowała udział syna w ceremonii. Pod zdjęciami nastolatka napisała:

Co za wyjątkowa noc! Jestem taka dumna z tego młodego mężczyzny, którym się stał (za szybko!) #dumnamama #prouddad #oscars.

Oscary 2023: syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella na gali. Henry Tadeusz to wykapana matka! >> 

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell – syn. Henry Tadeusz mówi po polsku?

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że Henry Tadeusz nie najlepiej mówi po polsku. Ten język ćwiczy jednak w czasie spotkań z dziadkami. 

Mimo że zależało mi bardzo, żeby mówił głównie po polsku, język angielski przychodził mu łatwiej, słyszał go wokół, a ja z kolei chciałam się móc z nim jak najszybciej porozumieć. Poszłam na kompromis. (…) Przygotowuje sobie całe wypowiedzi, jak ma jechać do dziadków, strasznie go to cieszy – powiedziała aktorka w rozmowie z Życiem na Gorąco.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama