News

Alicja Szemplińska na Eurowizję 2020?

Alicja Szemplińska na Eurowizję 2020?

Fot. Instagram.com/aliciaszemplinska

AKTUALIZACJA 23.02.2020

Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2020? Decyzją jury oraz telewidzów Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2020. Artytska zaśpiewa piosenkę Empires.

Alicja Szemplińska – kim jest? Trener Michaela Jacksona uczył ją śpiewu! >> 

Alicja Szemplińska reprezentantką Polski na Eurowizji 2020?

30 listopada 2019 roku odbył się wielki finał 10. edycji The Voice of Poland. Tym razem najlepszym głosem w Polsce została 17-letnia Alicja Szemplińska z Ciechanowa. Utalentowana nastolatka należała do drużyny Tomsona i Barona.

W trakcie ostatniego odcinka Alicja Szemplińska zaśpiewała m.in. single The Show Must Go On z repertuaru zespołu Queen oraz Litanię Edyty Górniak. Pod wideo z wykonaniem drugiego utworu pojawiło się mnóstwo komentarzy, że 17-latka powinna reprezentować Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Holandii.

Alicja na ESC 2020. Pozdrowienia z Grecji

W przeszłości wygrała "Hit! Hit! Hurra!", obecnie "The Voice of Poland", a w przyszłości Eurowizję!

Jak dla mnie to ona powinna reprezentować nas na Eurowizji. Cudowny głos, wspaniała osobowość i nietuzinkowa uroda. Artystka kompletna. (…)

Mam nadzieję, że kiedyś będzie nas reprezentować na Eurowizji (…) – czytamy.

Eurowizja 2020: wiemy kiedy wystąpi Polska! >> 

Czy Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2020? Szemplińska wygrała drugi odcinek specjalnego wydania Szansy na Sukces - Szansa na Sukces. Eurowizja 2020, które wyłonią polskiego reprezentanta na międzynarodowy konkurs. W preselekcjach Alicja zaśpiewała utwór To Nie Ja z repertuaru Edyty Górniak i w finale walczyła o reprezentowanie Polski na Eurowizji 2020.

Co prawda Alicja ma dopiero 17 lat, ale spokojnie może wziąć udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Według regulaminu reprezentant danego kraju musi mieć w dniu finału ukończone 16 lat.

Przypomnijmy, że uczestniczki The Voice Kids odniosły ogromny sukces na Eurowizji Junior. W 2018 roku Roxie Węgiel, a w 2019 roku Viki Gabor wywalczyły dla Polski pierwsze miejsce w konkursie! Kto wie być może Alicja Szemplińska powtórzy ich sukces na „dorosłej” Eurowizji? ;-) 

Eurowizja 2020: uczestnicy. Kto powalczy o reprezentowanie Polski? >> 

Eurowizja 2020: data, miejsce

65. Konkursie Piosenki Eurowizji odbędzie się 12, 14 i 16 maja 2020 roku. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Ahoy Rotterdam (Holandia).

Trzymacie kciuki za Alicję?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love is the reason - It is!!! Dziękuje wszystkim za wczoraj! To był niesamowity wieczór. Jestem wzruszona, że było was tak wielu i że możemy wykorzystać nasze pasje w tak wspaniałym celu. Dziękuje organizatorom koncertu oraz @alekbaron & @tomsoniziofficial za wspólny występ ❤️ @maja_kaplon - I love You soo much angel! Jestem z tobą całym sercem. Bluza stworzona przez niezastąpioną @ivypiotrowska została podpisana przez wszystkich uczestników koncertu i będzie przekazana na licytacje dla Mai! Więcej informacji niebawem. Jestem wdzięczna za takie momenty i za każdą osobę którą mogłam wczoraj poznać ! ??? #loveisthereason

Post udostępniony przez Alicja Szemplińska (@aliciaszemplinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

quite elegant

Post udostępniony przez Alicja Szemplińska (@aliciaszemplinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2M... Dziękuję! ? 2020, I’m coming.

Post udostępniony przez Alicja Szemplińska (@aliciaszemplinska)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.