News

Alicja Szemplińska o Eurowizji 2021 i o radzeniu sobie z hejtem w #4FUNhome

Alicja Szemplińska o Eurowizji 2021 i o radzeniu sobie z hejtem w #4FUNhome

fot. facebook.com/4fun.tv

Alicja Szemplińska dołączyła do naszej relacji w ramach akcji #4FUNhome i zdradziła plany dotyczące Eurowizji 2021. Opowiedziała także o tym jak radzi sobie z hejtem.

1 kwietnia wystartowaliśmy z nagraniami live z gwiazdami na naszym profilu na Facebooku – w #4FUNhome sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy. Do grona artystów, którzy połączył się z Mateuszem Jędrasiem dołączyła Alicja Szemplińska.

Marta Gałuszewska o kwarantannie i hardcorowej pracy na planie 'Reasons' w #4FUNhome >>

Alicja Szemplińska – kiedy nowe single?

Alicja Szemplińska kwarantannę stara się spędzać produktywnie. Przede wszystkim nadrabia naukę, ale też znajduje czas na czytanie książek i oglądanie filmów. Oczywiście gra na pianinie i tworzy nowe utwory. Jak sama przyznała jest w stałym kontakcie z producentami i już nie może się doczekać aż nowy materiał ujrzy światło dzienne.

Wiadomo, że już kilka piosenek zostało nagranych, teraz pozostanie decyzja, które z nich zostaną singlami. Piosenkarka także zbiera materiał na album. Już ciągu najbliższych kliku tygodniu możemy spodziewać się nowego utworu!

W jakim stylu będą nowe piosenki? Alicja uwielbia eksperymentować, bo dzięki temu może lepiej poznać siebie i swoje możliwości.  Aktualnie tworzy muzykę w kierunku czysto popowym, trochę w klimacie R&B. Dowiedzieliśmy się, że jej siostra słucha dużo rapu, dzięki czemu zaczęła uczyć się rapować. Jedno jest pewne – artystka na pewno nas zaskoczy! :)

Kuba z 4Dreamers śpiewa 'Przez Twe Oczy Zielone' Zenka Martyniuka w #4FUNhome! >>

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021?

65. Konkurs Piosenki Eurowizji miał się rozpocząć 12 maja 2020 roku. Niestety na wskutek światowej pandemii koronawirusa wydarzenie zostało odwołane i zastąpione Eurovision Home Concerts. Projekt polega na tym, że artyści, którzy mieli wystąpić podczas konkursu, nagrali swoje piosenki oraz covery innych eurowizyjnych przebojów w domach.

Postanowiliśmy wrócić do momentu, gdy Eurowizja została oficjalnie odwołana i zapytać Alicję Szemplińską co wtedy czuła. Piosenkarka powiedziała, że nie była zaskoczona tą decyzją.

Spodziewaliśmy się wszyscy, ze taka decyzja może zostać podjęta i myślę, że była ona słuszna, bo nasze zdrowie jest najważniejsze i jest to niepodważalne. Było mi smutno, myślę, że każdemu reprezentantowi z tego roku było bardzo smutno, ponieważ to są nasze marzenia, które zostały postawione pod znakiem zapytania – powiedziała.

Czy Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2021? Zapytaliśmy Alicję czy chciałaby spróbować swoich sił w konkursie w przyszłym roku. Artystka uważa, że każdy tegoroczny reprezentant powinien dostać szansę i pojechać w przyszłym roku. Przyznała, że dużo myśli o tej sytuacji i codziennie zastanawia się jaka decyzja zostanie podjęta.

Szemplińska bardzo mocno przygotowywała się do konkursu i nadal ma plany z nim związane. Jeśli tylko dostanie szansę, żeby reprezentować Polskę na Eurowizji 2021 to na pewno stworzy nową piosenkę. Taki jest zapis w regulaminie konkursu.

Alicja Szemplińska wzięła udział w naszych zabawach 44 SEKUNDY i WYKOŃCZ TO!. Odpalcie relację live i zobaczycie jak młoda wokalistka poradziła sobie z piosenkami Viki Gabor, Lady Gagi i Ariany Grande. Będzie mogli się też dowiedzieć czy woli Tomsona czy Barona. ;)

Viki Gabor o tym czy rywalizuje z Roxie Węgiel w #4FUNhome >>

Alicja Szemplińska o hejcie i piosence Empires

Nasze rozmowy z gośćmi są prowadzone na żywo i macie możliwość zadawania pytań, które nagradzamy maseczkami ochronnymi od Cupsell.pl. Zapytaliście Alicję o to czym by się zajmowała, gdyby nie śpiewała. Okazuje się, że prawdopodobnie nadal uczęszczałaby do klasy o profilu biologiczno-medycznym i starałby się zostać lekarze. Jednak poszła za głosem serca i wybrała śpiew.

Być może, gdyby Szemplińska nie starała się robić kariery w showbiznesie, to nie doświadczyłaby hejtu. Wokaliska przyznała, że kiedyś czytała wszystko na swój temat, ale przestała, bo zrozumiała, że wiele komentarzy jest napisanych tylko po to, żeby zrobić jej przykrość. Od jakiegoś czasu stara się nie brać do siebie tych słów. Teraz jedyne komentarze, które przegląda to te na jej mediach społecznościowych, bo zależy jej na bliskim kontakcie z obserwatorami.

Czy w związku z rozwojem kariery brakuje Alicji normalnych imprez? Okazuje się, że niebardzo, bo artystka nigdy dużo nie imprezowała. Nie żałuje, bo poświęciła się swoim pasjom.

Trochę byłam kujonem, przyznaję się – zaśmiała się

W #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Zadając pytania podczas naszej transmisji live macie szansę zgarnąć maseczki ochronne od Cupsell.pl. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4FUN.TV.

Natalia Szroeder w #4FUNhome: co robią z Quebo na kwarantannie i czy zostanie raperką? >>

Jaką następną gwiazdę chcielibyście zobaczyć w #4FUNhome? :)
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌅

Post udostępniony przez ALICJA (@aliciaszemplinska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dreamy ☁️

Post udostępniony przez ALICJA (@aliciaszemplinska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

missing this

Post udostępniony przez ALICJA (@aliciaszemplinska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.