Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder w #4FUNhome: co robią z Quebo na kwarantannie i czy zostanie raperką?

Natalia Szroeder w #4FUNhome: co robią z Quebo na kwarantannie i czy zostanie raperką?

fot. facebook.com/4fun.tv

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Szroeder w #4FUNhome: co robią z Quebo na kwarantannie i czy zostanie raperką? Popularna piosenkarka dołączyła do Mateusza Jędrasia w naszej relacji na żywo.

1 kwietnia wystartowaliśmy z nagraniami live z gwiazdami na naszym profilu na Facebooku – w #4FUNhome sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy i zwiedzamy ich domy. Tym razem to Natalia Szroeder dołączyła do Mateusza Jędrasia i zdradziła co robi z Quebonafide w domu oraz zmierzyła się w naszej zabawie 44 sekundy. To nie wszystko!

Policja zafarbowała wodę w jeziorze na czarno. Po co? >>

Natalia Szroeder w #4FUNhome opowiedziała jak radzi sobie w nowej rzeczywistości. Wokalistka wyznała, że zakupy robi w małych sklepach, zawsze w rękawiczkach i masce, a pod ręką ma płyn dezynfekujący. W wolnym czasie monitoruje w sieci swój najnowszy singiel Pestki i ogląda bajki Disneya. Potem nagrywa na swojego Instagrama covery ulubionych piosenek z obejrzanych filmów. Przy okazji Natalia wyznała, że ogląda filmy Disneya razem z Quebonafide. Kuba jest bardzo wrażliwym człowiekiem i bardzo lubi bajki – powiedziała. Oprócz tego piosenkarka ostatnio... wyjęła wrotki, na których jeździ po salonie w swoim mieszkaniu.

Mateusz Jędraś postanowił zadać Natalii parę pytań w ramach naszej zabawy 44 sekund. Wokalistka odpowiedziała m.in. czy woli Quebonafidę czy Kubę Grabowskiego. Jak myślicie, którego wybrała? ;)

Podczas rozmowy Natalia wyznała, że tworzy bardzo dużo piosenek i w przyszłości będzie chciała się dzielić nimi z innymi artystami. Wyjaśniła, że zdarza jej się stworzyć utwór, który czuje, że nie jest dla niej. Okazało się, że już jako mała dziewczynka Szroeder tworzyła  piosenki, a niektóre z nich, w zmienionej formie, trafiły na jej pierwszą płytę. Natalia przyznała, że od dziecka była otoczona różnymi rodzajami muzyki i teraz lubi czerpać z różnych melodii, w tym rapu. Raperką na pewno nie będę i to chyba jest jasne dla wszystkich. Ja będę śpiewać. Kocham muzykę i piękne dźwięki – powiedziała wokalistka.

Natalia Szroeder z nową piosenką PESTKI. "Skumałam o co mi naprawdę chodzi"  >>

Natalia Szroeder odniosła się również do coverów, które wykonuje. Okazuje się, że ludzie, którzy słuchają jej wykonań najpopularniejszych piosenek mają największe roszczenia dotyczące jej twórczości. Piosenkarka wytłumaczyła, że nie sili się na inspiracje, robi to co podpowiada serce, a jej emocje wybrzmiewają w śpiewie.

Mateusz Jędraś rzucił wyznanie Natalii Szroeder. Wokalistka miała zaśpiewać piosenkę  Kaszëbsczé jezora. Okazało się, że utwór napisał jej wujek. Natalia pokazała również pewne ćwiczenie, które wykonuje podczas lekcji śpiewu. Podczas prezentacji gdzieś z głębi mieszkania piosenkarki odezwał się ktoś jeszcze... :-) Jak poszło Natalii i co to był za tajemniczy dźwięk? Zobaczcie na naszym live!  

Bądźcie czujni, bo w #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4Fun.tv.

Antek Smykiewicz utknął na rajskiej wyspie! Tam spędzi kwarantannę >>

Kogo chcielibyście zobaczyć w następnym live?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama