Reklama
placeholder
News

Alicja Szemplińska – Stick Together to oficjalna piosenka Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej 2023

youtube.com/ALICJA

Reklama
Reklama
placeholder

Alicja Szemplińska wydała nową piosenkę Stick together. To głos Polki będzie można usłyszeć w oficjalnej piosenki 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej, które zostaną rozegrane w 2023 roku w Polsce i Szwecji. Ceremonia otwarcia została zaplanowana na 11 stycznia i odbędzie się w Katowicach, natomiast finał będzie miał miejsce 29 stycznia w Sztokholmie.

Polska przyśpiewka na otwarciu mundialu w Katarze. Zaskoczeni? >>

Alicja Szemplińska – Stick Together

Piosenka Stick Together bezpośrednio nawiązuje do hasła mistrzostw i zachęca do współpracy zespołowej. Utwór został stworzony przez polsko-szwedzki duet – nad piosenką pracował szwedzki producent Joakim Buddee (odpowiedzialny między innymi za album Margaret Add The Blonde z 2014 roku), a tekst napisała Jade Ell.

Jak powiedziała Alicja Szemplińska:

„Stick Together” opowiada o tym, że siła jest w nas i razem możemy zrobić wszystko, możemy osiągnąć sukces i wygrać. Bardzo bym chciała, aby ten utwór zagrzewał do walki i dodawał poweru sportowcom. Wiem, ile czasu, poświęcenia i pracy kosztuje przygotowanie się do takich zawodów i naprawdę podziwiam wszystkich, którzy będą grali na polskich i szwedzkich boiskach w styczniu.

Wokalistka dodała:

Pobyt w Sztokholmie to był dla mnie bardzo inspirujący czas. Podczas naszych sesji powstało kilka utworów, ale jednogłośnie czuliśmy, że „Stick Together” to będzie to. 

Marina z piosenką na Mundial 2022. This is the moment będzie hitem rozgrywek? >>

Utwór Stick Togehter po raz pierwszy będzie można usłyszeć na żywo podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej w Katowicach. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama