Reklama
placeholder
News

All I Want For Christmas Is You ma 25 lat! Mariah Carey świętuje [VIDEO]

All I Want For Christmas Is You ma 25 lat! Mariah Carey świętuje [VIDEO]

fot. YouTube.com/Justin Bieber

Reklama
Reklama
placeholder

Uwierzycie, że świąteczny przebój All I Want For Christmas Is You ma już 25 lat? Legendarny hit Mariah Carey powstał w 1994 roku i od tego czasu co roku uświetnia czas przygotowań do świąt. 

All I Want For Christmas doczekało się kilku coverów, ale najpopularniejszym jest ten wydany w 2012 roku. Mariah Carey postawiła wtedy na „unowocześnienie” tego hitu, a do współpracy zaprosiła samego Justina Biebera. W ten sposób All I Want For Christmas Is You po raz kolejny podbiło listy przebojów.

27 grudnia wolny od pracy. Jest zarządzenie, ale szczegóły rozczarowują >>

All I Want For Christmas Is You doczekało się też wielu coverów w wykonaniu gwiazd z najwyższej półki. Świąteczny hit Mariah Carey w swojej wersji nagrali m.in. John Mayer, Shania Twain, My Chemical Romance, The Cheetah Girls oraz Miley Cyrus. W filmie To właśnie miłość (Love Actually) zaśpiewała ją wcielająca się w rolę Joanny Anderson aktorka i piosenkarka Olivia Olson.

Nic więc dziwnego, że 25. rocznicę wydania kultowego przeboju Mariah Carey postanowiła świętować wyjątkowo hucznie. Artystka nawiązała z tej okazji współpracę z firmą Swarovski, której efektem jest zaprojektowana przez piosenkarkę ozdoba świąteczna. 

Justin Bieber już zaplanował dzieci z Hailey. Pochwalił się kiedy zaczynają >>

Ozdoba jest zawieszona na czerwonej satynowej wstążce z napisem „All I Want For Christmas Is You” i inicjałami Mariah Carey. Jej niesamowity design sprawia, że będzie idealną dekoracją choinki, a dzięki temu, że zapakowana jest w specjalnie zaprojektowane pudeło, może być również wyjątkowym prezentem dla fanów Mariah Carey i hitu All I Want For Christmas Is You.
 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama