Reklama
placeholder
News

Justin Bieber już zaplanował dzieci z Hailey. Pochwalił się kiedy zaczynają

Justin Bieber już zaplanował dzieci z Hailey. Pochwalił się kiedy zaczynają

Fot. Instagram.com/justinbieber

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber najwyraźniej intensywnie myśli o dzieciach z Hailey. Gwiazdor zdradził nawet kiedy możemy się spodziewać, że zostanie tatą! ;-) 

Justin Bieber z żoną w superseksownej sesji [ZDJĘCIA] >> 

Justin i Hailey Bieber – dzieci

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub cywilny w 2018 roku, a rok później, dokładnie 30 września 2019 roku, urządzili huczne wesele w Karolinie Południowej.

Para uchodzi za jedną z najlepiej dobranych w show-biznesie. Na każdym kroku okazują sobie uczucia, a 25-letni Justin nie ukrywa, że marzy o tym, żeby zostać ojcem. Nic dziwnego, że fani Justina i Hailey dopatrują się sygnałów świadczących o tym, że The Biebers już niedługo zostaną rodzicami. Jak się okazuje, może to nastąpić już całkiem niedługo. ;-) 

Justin Bieber: tak wyglądała sesja ślubna THE BIEBERS [ZDJĘCIA] >> 

22 listopada Hailey Bieber skończyła 23 lata. Z tej okazji jej mąż dodał na Instagram zdjęcia ze ślubu kościelnego. W poście oczywiście złożył życzenia ukochanej:

Wszystkiego najlepszego, Kochanie! Sprawiasz, że chcę być lepszy każdego dnia! Sposób, w jaki żyjesz, jest tak atrakcyjny…. PS. Pod każdym względem mnie kręcisz. W następnym sezonie DZIECI – napisał.

Bardzo możliwe, że 24. urodziny modelki rodzina Bieberów będzie świętowała w powiększonym składzie. ;-) 

Trzymamy kciuki!

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama