Reklama
placeholder
News

Allan Krupa nie ma kontaktu z młodszym rodzeństwem? Zaskakujące słowa

Allan Krupa nie ma kontaktu z młodszym rodzeństwem? Zaskakujące słowa

fot. youtube: Enso

Reklama
Reklama
placeholder

Allan Krupa zdradził, czy utrzymuje kontakt ze swoim przyrodnim rodzeństwem, czyli dziećmi Dariusza Krupy.

Allan Krupa – co robi syn Edyty Górniak? Możecie być zaskoczeni >>

Allan Krupa nie ma kontaktu z młodszym rodzeństwem? 

Allan Krupa od lat nie ma kontaktu z Dariuszem Krupą. Syn Edyty Górniak w jednym wywiadów, którego udzielił w marcu 2023 roku, stwierdził, że bardzo wstydzi się ojca. Dariusz Krupa w 2014 roku trafił do więzienia po tym, jak śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę, będąc pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna wyszedł na wolność w 2020 roku. W niedawnym wywiadzie przyznał, że po 2 rozwodach układa sobie życie u boku nowej partnerki, z którą wychowuje syna:

Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek. On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz, chcę przekuć w coś dobrego i cudownego.

Poza Stefanem Dariusz Krupa ma także 12-letnią córkę o imieniu Leia, której doczekał się ze swoją 2. żoną, czyli modelką Izabelą Adamczyk. Allan Krupa został zapytany o swoje przyrodnie rodzeństwo w wywiadzie z Super Expressem. 18-latek stwierdził, że nie uważa młodszej siostry i brata za swoją rodzinę:

Nie mam brata, siostry, czy kogokolwiek, kogo on sobie zrobi. Nie jest to moja rodzina. Dla jasności mam czterech członków rodziny: mamę, „brata” Wiktora, mamę chrzestną i ukochaną. 

Edyta Górniak o odchudzaniu Allana Krupy. 'Byłam w ogromnym stresie' >>

Dariusz Krupa niedawno chciał spotkać się z Allanem Krupą. Nastolatek stwierdził jednak, że jego ojciec chce w ten sposób jedynie poprawić swój wizerunek. Obecnie nic nie wskazuje na to, jakoby kontakt Allana i Dariusza Krupy miał ulec zmianie. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama