Reklama
placeholder
News

K-pop zostanie zdelegalizowany? Andrzej Duda odpowiada internaucie

K-pop zostanie zdelegalizowany? Andrzej Duda odpowiada internaucie

fot. youtube.com/Czas Na Polityczną Kompromitację

Reklama
Reklama
placeholder

Czy k-pop zostanie zdelegalizowany w Polsce? Prezydent Andrzej Duda odpowiedział na takie pytanie postawione przez internautę.

Fani k-popu często zmagają się z niepochlebnymi wypowiedziami na temat swoich idoli. Z oryginalności koreańskich zespołów w niewybredny sposób żartowali już dziennikarze programów takich jak Dzień Dobry TVN czy W Tyle Wizji. Tym razem o k-pop został zapytany... Andrzej Duda.

Polscy dziennikarze 'zakpili' z k-popu. Fani są wściekli >>

Andrzej Duda o k-popie

Jakiś czas temu w internecie pojawił się materiał, na którym Andrzej Duda odpowiada na pytania zadane przez internautów. W pewnym momencie Prezydent Polski został zapytany przez użytkownika o nazwie AndrzejDudaMemes o to czy k-pop zostanie zdelegalizowany. Pytanie miało zapewne być żartem i w podobnym tonie odpowiedział na nie Andrzej Duda.

Szanowni Państwo, powiem tak. Ja myślę, że k-pop po prostu jest konkurencją. Konkurencją, z którą ja muszę odważnie stanąć do tej konkurencji właśnie i po prostu walczyć z ostrym cieniem mgły. Cóż innego mi pozostaje? Fani k-popu mogą być spokojni, delegalizacji nie będzie. Jak każda konkurencja spotyka się z moim szacunkiem, ale będę z nią odważnie konkurował – powiedział.

Gwiazdy k-popu wyśmiane przez polskich dziennikarzy. Fani są wściekli >>

Co sądzicie o tej wypowiedzi?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama