Reklama
placeholder
News

Andrzej Duda wkręcony przez znanych youtuberów. Myślał, że rozmawia z sekretarzem generalnym ONZ

Andrzej Duda wkręcony przez znanych youtuberów. Myślał, że rozmawia z sekretarzem generalnym ONZ

Fot. Wikimedia Commons/Katarzyna Czerwińska

Reklama
Reklama
placeholder

Andrzej Duda został wkręcony przez znanych youtuberów. Prezydent Polski myślał, że rozmawia z sekretarzem generalnym ONZ.

K-pop zostanie zdelegalizowany? Andrzej Duda odpowiada internaucie >> 

Rosyjscy komicy zażartowali z Andrzeja Dudy 

We wtorek 14 lipca rosyjscy komicy Vovan i Lexus, czyli Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoliarow, opublikowali w internecie nagranie, w którym rozmawiają z Andrzejem Dudą. Prezydent Polski był przekonany, że rozmawia z sekretarzem generalnym Organizacji Narodów Zjednoczonych – António Guterresem. Rozmowa odbyła się w poniedziałek, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem wyników wyborów prezydenckich 2020.

Treść rozmowy między youtuberami a Andrzejem Dudą przytacza m.in. serwis wiadomości.gazeta.pl. „António Guterres” rozmawiał z Andrzejem Dudą m.in. o epidemii koronawirusa w Polsce, relacjach polsko-rosyjskich, pogratulował mu reelekcji i poruszył temat społeczności LGBT. Youtuberzy rozmawiali z Andrzejem Dudą także o Donaldzie Trumpie.

On mnie nie lubi, przykro mi – żartował Andrzej Duda.

Jak podają portale, m.in. Polsat News, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta potwierdził, że nagranie rosyjskich komików z udziałem polskiego prezydenta jest autentyczne. Miał przekazać, że „rozmówcy byli weryfikowani przez polską placówkę przy ONZ”.

(…) Sprawą zajmują się służby – dodał Marcin Kędryna.

Andrzej Duda w Hot16Challenge z mrocznym bitem. SERIO >> 

Andrzej Duda nie jest pierwszą znaną osobą, z której zażartowali Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoliarow. ;-) Według doniesień mediów, wcześniej youtuberzy podobne rozmowy przeprowadzili m.in. z senatorami USA - Johnem McCainem i Lindseyem Grahamem, Eltonem Johnem, księciem Harrym, szefem NATO – Jensem Stoltenbergiem, byłym prezydentem Ukrainy – Petro Poroszenko, premierem Wielkiej Brytanii – Borisem Johnsonem, prezydentem Białorusi – Aleksandrem Łukaszenko, Emmanuelem Macronem i byłą ambasador USA przy ONZ  – Nikki Haley. W swoich prankach komicy podszywali się m.in. pod prezydenta Rosji Władimira Putina i ukraińskiego premiera Wołodymyra Hrojsmana.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama