News

Trenerka uratowała pływaczkę. Te zdjęcia obiegły internet

Trenerka uratowała pływaczkę. Te zdjęcia obiegły internet

fot. Pixabay.com

Pływaczka straciła przytomność podczas występu na mistrzostwach. Z pomocą przyszła trenerka, która uratowała życie zawodniczce. Zdjęcia uwieczniające ten moment obiegły internet.

Tragedia na koncercie w Warszawie? Niepokojąca wizja jasnowidza >>

Pływaczka zemdlała w czasie występu. Uratowała ją trenerka

Do dramatycznej sytuacji doszło na mistrzostwach świata w pływaniu w Budapeszcie (Węgry). Pływaczka Anita Alvarez straciła przytomność w czasie występu. Całą sytuację zauważyła jej trenerka – Andrea Fuentes. Kobieta wskoczyła do basenu i wyciągnęła 25-latkę. Anita Alvarez otrzymała pomoc od organizatorów zawodów.

To było straszne. Musiałam wskoczyć, bo ratownicy tego nie zrobili. Trochę się przestraszyłam, bo nie oddychała, ale teraz nic jej nie jest. Musi odpocząć – cytuje wypowiedzi trenerki dla AFP oraz hiszpańskiej gazety Marca Polsat News.

Transpłciowe dziecko Elona Muska chce zerwać więzi z ojcem >>

Portal Skysport.com przypomina, że to drugi przypadek kiedy Anita Alvarez zemdlała podczas rywalizacji. Podobna sytuacja miała zdarzyć się w 2021 w czasie kwalifikacji do zawodów olimpijskich. Kiedy pływaczka zasłabła, też pomogła jej trenerka Andrea Fuentes. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.