News

Michał Wiśniewski bierze 6. ślub. Kiedy i jak będzie wyglądał?

Michał Wiśniewski bierze 6. ślub. Kiedy i jak będzie wyglądał?

Fot. Instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski już pięć razy stawał na ślubnym kobiercu. Teraz mówi się o kolejnym ślubie wokalisty. Lider zespołu Ich Troje i Pola Wiśniewska wkrótce mają się pobrać drugi raz.

ASAP Rocky oświadcza się i bierze ślub z Rihanną w nowym klipie >>

Przypomnijmy, że w latach 1996–2001 Michał Wiśniewski był żonaty z Magdą Femme. Drugą żoną artysty była Marta „Mandaryna” Wiśniewska. Rozwiedli się w 2006 roku. Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Ania Świątczak. Ich małżeństwo trwało od 2006 do 2011 roku.

W czerwcu 2012 roku piosenkarz poślubił Dominikę Tajner. Po rozwodzie, który nastąpił w 2019 roku, Wiśniewski związał się z Polą, z którą ożenił się w 2020 roku.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska biorą drugi ślub

Michał Wiśniewski i jego żona udzielili wywiadu magazynowi Party. Zdradzili m.in. szczegóły drugiego ślubu. Ceremonia ma odbyć się 9 września 2022 roku – w 50. urodziny wokalisty Ich Troje. Para ma powiedzieć sobie „tak” w Zamku Ogrodzieniec.

Michał Wiśniewski pokazał wszystkie dzieci! Urocze zdjęcia >> 

Z racji tego, że na nasz pandemiczny ślub nie mogliśmy zaprosić wszystkich gości, wiedzieliśmy, że będziemy chcieli to nadrobić. Dlatego właśnie we wrześniu będziemy świętować 50. urodziny Michała, a przy okazji odnowimy przysięgę małżeńską i wyprawimy wesele – cytuje słowa Poli Wiśniewskiej serwis Plejada.

Wszystko wskazuje na to, że drugi ślub państwa Wiśniewskich będzie dużo bardziej huczny od pierwszego. Panna młoda ma mieć też imponującą suknię ślubną.

Teraz będzie inaczej. Pamiętam, że gdy zaczęliśmy omawiać szczegóły zbliżającego się ślubu, wspomniałam Michałowi, że tym razem chcę wyglądać jak księżniczka. I tak rzeczywiście będzie! – mówiła Pola Wiśniewska.

Marcin Dubiel i Natsu są parą! Youtuber potwierdził to w wywiadzie >>

Na początku 2021 roku Michał Wiśniewski i jego żona Pola zostali rodzicami Falco Amadeusa. Z poprzednich związków wokalista ma jeszcze czworo dzieci. Z Martą „Mandaryną” Wiśniewską doczekał się syna Xaviera (19 lat) i córki Fabienne (18 lat). Z Anną Świątczak ma córki Etiennette (15 lat) i Vivienne Viennę (14 lat).

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.