News

Xavier Wiśniewski pracuje z Michałem Wiśniewskim. Jakie ma wynagrodzenie?

Xavier Wiśniewski pracuje z Michałem Wiśniewskim. Jakie ma wynagrodzenie?

fot. YouTube.com/xavier./Instagram.com/m_wisniewski1972

Xavier Wiśniewski pracuje z ojcem. Syn lidera Ich Troje zdradził kulisy pracy dla taty. Ile zarabia u Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski bierze 6. ślub. Kiedy i jak będzie wyglądał? >> 

Xavier Wiśniewski jest synem Michała Wiśniewskiego i Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. 24 czerwca 2022 roku skończy 20 lat.

Xavier Wiśniewski pracuje jako asystent menadżerki Michała Wiśniewskiego. W rozmowie z portalem Pudelek, 19-latek opowiedział jak to wygląda.

Xavier Wiśniewski o pracy u ojca. Ile zarabia?

Na ten moment jestem asystentem jego menadżerki. Pomagam jej, odciążam ją z zadań. Jeździmy razem na eventy i koncerty. Dbam o to, żeby mojemu tacie nic nie brakowało. Wyręczam go z wielu zadań – wyjaśnił Xavier Wiśniewski.

Przyznał, że Michał Wiśniewski ma trudny charakter, ale praca z nim ma same zalety.

Są same plusy pracy z ojcem. Mój tata jest ciężkim charakterem, ale dużo uczy. I życia i tego, jak być dobrym pracownikiem. Czasami jak tupnie nogą, wszystkie ściany się trzęsą. Ale ja podchodzę do tego z pokorą – powiedział syn Michała Wiśniewskiego.

Córka Michała Wiśniewskiego wydała pierwszą płytę. Zrobi karierę? >> 

Ile u Michała Wiśniewskiego zarabia jego syn? Pytany o wynagrodzenie, Xavier Wiśniewski stwierdził, że „jest odpowiednie, ale zawsze mogłoby być większe”.

Najstarszy syn Michała Wiśniewskiego sam próbuje sił w muzyce. Publikuje swoje utwory pod pseudonimem wisniv.

19-latek mierzy się z depresją. W wywiadzie dla Pudelka zdradził, że najlepszą terapią dla niego jest jakakolwiek działalność artystyczna.

Moja muzyka wielu osobom pomogła, dała im trochę ulgi. Tak samo tańce. Chodziłem do psychologa szkolnego, ale efekt był odwrotny. Tata chciał, żebym poszedł do psychologa, moja dziewczyna też wspominała o tym, ale to nie dla mnie. Każdy powinien robić dla swojego zdrowia to, co czuje. Sama rozmowa ze sobą jest bardzo potrzebna – mówił Xavier Wiśniewski.

Syn Michała Wiśniewskiego i siostra Sebastiana Fabijańskiego są parą? >> 

Pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie wsparcia, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.