Reklama
placeholder
News

Blanka Lipińska odpowiada na krytykę jej makijażu z premiery 365 dni: Ten dzień

Blanka Lipińska odpowiada na krytykę jej makijażu z premiery 365 dni: Ten dzień

fot. Brian Dowling-Getty Images for Netflix

Reklama
Reklama
placeholder

Blanka Lipińska odniosła się do komentarzy krytykujących jej wygląd podczas premiery filmu 365 dni: Ten dzień. Postanowiła udowodnić swoją rację publikując w sieci zdjęcie bez filtra.  

365 dni: Ten dzień - czy warto obejrzeć? Recenzje i opinie o drugiej części erotyku >>

Premiera 365 dni: Ten dzień – Blanka Lipińska odpowiada na krytykę

Blanka Lipińska wzięła udział w uroczystej premierze filmu 365 dni: Ten dzień, która odbyła się 26 kwietnia 2022 roku. Autorka powieści stanowiących pierwowzór filmowej serii zwróciła na siebie wiele uwagi w długiej czarnej sukni ze zdobieniami na ramionach. 

Jednak większość internautów skupiła się na twarzy Blanki Lipińskiej, która zdaniem wielu osób wyglądała inaczej niż zwykle. Wiele emocji wzbudził także makijaż pisarki, który wykonała Magda Pieczonka.

365 dni: Ten dzień – Michele Morrone z i piosenka Another Day z mocnym teledyskiem >>

Lipińska postanowiła się odnieść do komentarzy już podczas premiery, gdzie zauważyła, że na wszystkich zdjęciach wygląda „jakby ważyła 80 kilogramów”, podczas gdy w rzeczywistości ostatnio schudła. Kolejnego dnia na swoim profilu na Instagramie odniosła się natomiast do komentarzy związanych z jej twarzą – przyznała, że przed premierą towarzyszyło jej wiele emocji, co sprawiło, że prawie nie zmrużyła oka, a ponadto jej wygląd podczas eventu pozostaje dla niej zagadką. 

(…) Nie śpię od 7:18, właściwie to przespałam dzisiaj tylko dwie godziny. Taka stresóweczka delikatna, popremierowa. Natomiast bardzo dużo pytań jest w internecie – co się stało z twarzą Blanki Lipińskiej na premierze? Też chciałabym to wiedzieć, Stefan – można było usłyszeć na InstaStory pisarki. 

365 Dni: to on gra Nacho w 2. części! Kim jest Simone Susinna? >>

Na dowód tego, ze coś poszło nie tak podczas wydarzenia i na żywo nadal wygląda tak jak wcześniej, pokazała się na swoim profilu bez użycia filtra. 

Na żywo wszystko było w porządku, a potem się okazało, że nie jest w porządku i faktycznie wyglądam, jakbym ważyła z 80 kilo, co najmniej. Jak widzicie, teraz nagrywam się dla Was bez filtra, specjalnie po to, żeby Wam pokazać, że jednak nic mi się nie stało. Jakiś wypadek przy pracy ciężki – wyjaśniła Blanka Lipińska.

Kończąc nagranie, autorka postanowiła dodać jeszcze: Także cóż, słuchajcie, ja nie muszę być ładna. Wystarczy, że jestem mądra. I z tą myślą Was zostawiam, życząc Wam pięknego dnia.

365 dni  – powieści Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska jest autorką cyklu powieści, które stały się podstawą do nakręcenia filmów 365 dni i 365 dni: Ten dzień. Obecnie cykl o losach Laury i Massimo składa się z trzech tomów – 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni.  

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama