News

Anna Przybylska pośmiertnie zagra w filmie? To możliwe

Anna Przybylska pośmiertnie zagra w filmie? To możliwe

Fot. YouTube.com/Тереза Алиева

Anna Przybylska pośmiertnie zagra w filmie? To mogłoby być możliwe. Pojawiły się informacje o takich planach.

Bridgertonowie: książę Simon Basset podbił serca widzów. Kim jest Regé-Jean Page? >> 

Anna Przybylska – choroba  

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu w Gdyni Orłowie. Aktorka w wieku 36 lat przegrała walkę z rakiem trzustki.

Została pochowana na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Anna Przybylska była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym ma troje dzieci – 18-letnią Oliwię, 15-letniego Szymona i 10-letniego Jana.

Anna Przybylska pośmiertnie zagra w filmie?

Mówi się, że są plany na dokończenie filmu Pojedynek Mistrzów z 2004 roku, w którym Anna Przybylska grała jedną z głównych ról. Według doniesień portali, produkcja w reżyserii Gerwazego Reguły miała być polskim kinem walki, inspirowanym dziełami z Jean Claude’em Van Damme’em, Stevenem Seagalem czy Chuckiem Norrisem. Ostatecznie projekt, który miał rozgrywać się w Skierniewicach nie został zrealizowany, bo wycofał się inwestor. 

Teraz pojawiły się informacje o pomyśle dokończenia zdjęć do Pojedynku Mistrzów, w którym mieli wystąpić też m.in. Mariusz Pudzianowski oraz mistrzowie sztuk walk - Maciej Grubski, Dariusz Bajkowski i Grzegorz Skrzecz.

Ta aktorka zagra Madonnę? 'Nikt nie wątpi, że byłaby świetna' >>  

Sceny z Anną Przybylską miałyby zostać zrealizowane za pomocą „nowoczesnych technikach filmowych”, prawdopodobnie CGI. Jak czytamy na stronie spidersweb, podobny zabieg został już zastosowany w filmach Superman: Powrót czy  Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie.

Anna Przybylska zagra pośmiertnie w filmie? Jarosław Bieniuk komentuje

Jak informuje serwis kultura.gazeta.pl, tygodnik Dobry Tydzień skontaktował się z Jarosławem Bieniukiem i poprosił go o komentarz. 

Jeśli ktoś będzie w stanie zrobić to dobrze, to na pewno byłoby to wielkie przeżycie i dla fanów, i dla nas, najbliższych. Nie słyszałem, by w Polsce ktoś robił takie rzeczy, więc byłby to precedens - miał powiedzieć sportowiec. 

Data ewentualnej premiery Pojedynku Mistrzów nie jest znana.

Chcielibyście zobaczyć ten film? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.