News

Antek Królikowski w polskim Fight Club. Tak wygląda po ‘walce’

Antek Królikowski w polskim Fight Club. Tak wygląda po ‘walce’

fot. youtube: ANTONI KRÓLIKOWSKI

Antek Królikowski w nietypowy sposób reklamuje nadchodzącą 2. odsłonę gali sztuk walki Fight Club. Wideo promocyjne nawiązuje do kultowego filmu Fight Club (o polskim tytule Podziemny krąg) w reżyserii Davida Finchera. 

Fame MMA 18: kiedy następna gala? Data, karta walk >>

Antek Królikowski promuje galę Fight Club II w filmowym stylu 

Antek Królikowski zapowiedział galę Fight Club II, która odbędzie się 22 kwietnia w Warszawie. Zwiastun inspirowany kultowym filmem Fight Club otrzymał tytuł ''WARSZAWSKI FIGHT CLUB'' i pojawił się na profilu aktora na YouTubie. W zapowiedzi polskiego Fight Club to właśnie Antek Królikowski wciela się w główną rolę i zapewnia, że na nadchodzącej gali wystąpią najlepsi z najlepszych, a jej widzowie będą mogli liczyć na prawdziwy sport oraz prawdziwe emocje. W zwiastunie nie brakuje licznych krwawych scen akcji. W walkach wraz ze sportowcami udział bierze sam Antek Królikowski. 

Fight Club II: kto wystąpi na gali?

Podczas gali Fight Club II w walce wieczoru wystąpi Kamil Jenel, czyli między innymi zawodowy Mistrz Polski w Kickboxingu oraz reprezentant Jenel Fight Club. Sportowiec ma na swoim koncie 15 walk wygranych z rzędu i 10 walk wygranych przed czasem. Jego przeciwnikiem został zawodnik MMA reprezentujący BKS Olimp Szczecin oraz Bertserkers Team Szczecin, Damian Ostęp. Sportowiec ma na soim koncie tytuły takie jak wicemistrz w formule Muay Thai z 2014 roku czy wicemistrz Polski K-1 Rules z 2013 roku. Poza tym na gali wystąpią między innymi Przemysław Szyszka z Szyszka Team Uniq Fight Club oraz Jacek Gać, który również jest reprezentantem Uniq Fight Club. 

Fame MMA 18: Wac Toja nie wystąpi! Robert Pasut ma nowego przeciwnika >>

Fight Club II: zwiastun z Antkiem Królikowskim

O tym, jak Antek Królikowski wygląda po 'walce' w zwiastunie gali Fight Club II, możecie przekonać się oglądając zwiastun poniżej:

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.