News

Antek Królikowski chce być 'prawdziwym ojcem'. Znów udzielił wywiadu

Antek Królikowski chce być 'prawdziwym ojcem'. Znów udzielił wywiadu

fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski ponownie udzielił wywiadu, w którym mówi o synu. Aktor ma nadzieję, że sąd podejmie decyzję o opiece naprzemiennej nad chłopcem.

Antek Królikowski wyciąga działa w sprawie syna przeciwko Joannie Opozdzie? >> 

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się na krótko przed narodzinami syna Vincenta. Wiadomość o zakończeniu związku obiegła media w lutym 2022 roku – sześć miesięcy po ślubie aktorskiej pary.

Antek Królikowski i Joanna Opozda – rozwód

Super Express miał dowiedzieć się, że to Antek Królikowski wniósł pozew o rozwód. On i Joanna Opozda nadal mają czekać na wyznaczenie daty pierwszej rozprawy. Dziennik donosi, że 33-latek nie chce orzekania o winie, ale wnioskuje o opiekę nad Vincentem z miejscem zamieszkania dziecka przy matce i zabezpieczeniem kontaktów.

Według naszych informacji Królikowski chciałby widywać syna dwa razy w dni powszednie co najmniej przez trzy godziny oraz w co drugi weekend miesiąca przez siedem godzin – czytamy.

Antek Królikowski udzielił kolejnego wywiadu. Chce walczyć o syna >> 

Antek Królikowski teraz ma widywać syna przez godzinę tygodniowo, tylko w mieszkaniu byłej partnerki. Kiedy osobiste spotkania są niemożliwe, ma kontaktować się z dzieckiem za pomocą wideo.

Antek Królikowski o opiece nad synem

Vini jest cudowny. (…) Bardzo przeżywam każde spotkanie. (…) Chciałbym oczywiście częściej się z nim widzieć, chciałbym móc być prawdziwym ojcem i iść z nim na spacer, zmienić mu pieluchę i wstawać w nocy, żeby dać mu butelkę i patrzeć, jak zasypia. Ale w takich okolicznościach jest to nierealne... Zależy mi choć na namiastce tego – powiedział Antek Królikowski Super Expressowi.

Antek Królikowski pokazał screeny z alimentami. To dlatego komornik zajął jego konto? >> 

Niestety, na razie spotkania mogą odbywać się tylko w mieszkaniu Asi. (…) Mimo to cieszę się z każdej nawet jednej godziny tygodniowo spędzonej z synem i wierzę, że docelowo sąd zabezpieczy opiekę naprzemienną tak, abym mógł realnie uczestniczyć w jego życiu – dodał Królikowski podczas rozmowy z tabloidem.

Przypomnijmy, że Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami 22 lutego 2022 roku.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.