News

Antek Królikowski i Joanna Opozda: aktor potwierdził zaręczyny. Zrobił to na scenie

Antek Królikowski i Joanna Opozda: aktor potwierdził zaręczyny. Zrobił to na scenie

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą. Zrobił to na scenie. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu mówi się o tym, że aktorzy wezmą ślub w sierpniu 2021 roku.

Antek Królikowski pierwszy raz o rozstaniu z Joanną Opozdą: „Jestem wdzięczny za te miesiące” >> 

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą

Niedawno odbył się Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego, którego twórcą jest zmarły w lutym 2020 roku ojciec Antka Królikowskiego.

Podczas wydarzenia, tuż przed występem z Arturem Barcisiem, Antek Królikowski zadedykował piosenkę Ach te baby swojej ukochanej. 32-latek nazwał Joannę Opozdę narzeczoną i wyznał jej miłość.

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał – powiedział.

Asia Opozda udostępniła ten fragment na swoim InstaStory.

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub?! Zaproszenie trafiło do sieci >> 

Antek Królikowski i Joanna Opozda – ślub

Przypomnijmy, że informacja o tym, że Antek Królikowski i Joanna Opozda planują zostać mężem i żoną pojawiła się na początku lipca. Informator portalu Pudelek miał potwierdzić, że 33-latka świętowała urodziny połączone z wieczorem panieńskim. Do internetu trafiło też zdjęcie zaproszenia ślubnego pary. Mówi się, że Antek Królikowski i Joanna Opozda zostaną małżeństwem na początku sierpnia.

Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie tych doniesień i pogratulować zaręczyn! :-)

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.