News

Arek Milik OKRADZIONY! Napastnik przyłożył mu pistolet do głowy!

Arek Milik OKRADZIONY! Napastnik przyłożył mu pistolet do głowy!

instagram.com/arekmilik

Arek Milik został okradziony! Nasz rodak występujący w zespole SSC Napoli we Włoszech padł ofiarą dwóch zamaskowanych napastników.

Drużyna Milika 3 października rozegrała mecz z Liverpool FC w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. Arek Milik kilkakrotnie stanął przed możliwością zdobycia gola, ale finalnie dzięki trafieniu Lorenzo Insigne w 90. minucie SSC Napoli wyszło zwycięsko z tego starcia.

Arek Milik był z pewnością szczęśliwy z wygranego meczu gdy wsiadał do swojego samochodu, by wyruszyć w drogę do swojego domu w Neapolu. Nagle jego drogę zajechało dwóch mężczyzn na motorze, którzy stanęli w poprzek drogi tarasując Milikowi przejazd.

Arek Milik - napad

Napastnicy przystawili Arkowi Milikowi pistolet do głowy (!) i kazali oddać jego wartego 7 tysięcy euro Rolexa. Piłkarz posłusznie oddał łup i na szczęście to wystarczyło złodziejom, bo zostawili go w spokoju i odjechali. Strach pomyśleć co by było, gdyby Arek oponował…

Neapol z pewnością nie należy do najbezpieczniejszych miejsc we Włoszech, ale te doniesienia mrożą krew w żyłach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello again @sscnapoli⚽ Forza Napoli Sempre ?? #Napoli #ForzaNapoliSempre #training #football

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj