News

YouTube: Ariana Grande idzie po rekord Taylor Swift i Katy Perry!

YouTube: Ariana Grande idzie po rekord Taylor Swift i Katy Perry!

Fot. Instagram.com/arianagrande

Ariana Grande jest trzecią najpopularniejszą na świecie wokalistką. Pokonała nawet Rihannę! 

Premiera 7 Rings, drugiego singla Ariany Grande z płyty Thank U, Next, odbyła się 18 stycznia, a już stała się prawdziwym hitem. W samym serwisie YouTube teledysk do utworu obejrzano prawie 50 milionów razy! Singiel jest także bardzo popularny w innych cyfrowych serwisach muzycznych. Pobił już nawet rekord największej liczby odtworzeń w ciągu 24 godzin w historii Spotify!

Ariana Grande oskarżona o plagiat! 7 Rings jest kradzione? >> 

To jednak nie koniec sukcesu artystki. Jak czytamy na Facebooku oficjalnego funclubu Ariany Grande w Polsce, wokalistka jest trzecią artystką na świecie z największą ilością subskrybentów w serwisie YouTube (31,1 mln). Wyprzedziły ja tylko Taylor Swift i Katy Perry. Grande w zestawieniu pokonała samą Rihannę, której oficjalne konto na YouTube śledzi obecnie 31 mln subskrybentów. Co więcej – 7 Rings króluje w amerykańskich rozgłośniach radiowych i ma duże szanse na debiutu na szczycie listy Billboard Hot 100!

Jak Wam się podoba 7 Rings?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.