Reklama
placeholder
News

Ariana Grande jest już po rozwodzie. Dalton Gomez dostanie od niej krocie

Ariana Grande jest już po rozwodzie. Dalton Gomez dostanie od niej krocie

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Małżeństwo Ariany Grande i Daltona Gomeza to już przeszłość. Piosenkarka zapłaci swojemu byłemu mężowi krocie. 

Ariana Grande i Dalton Gomez wzięli ślub w 2021 roku. Pierwsze plotki na temat ich rozstania pojawiły się dwa lata później. W lipcu portal Page Six przekazał, że piosenkarka i jej ówczesny mąż mieli podjąć decyzję o separacji już w styczniu 2023 roku. Według informatora z bliskiego otoczenia pary, ci mieli próbować ratować swój związek, jednak doszli do wniosku, że nie potrafią znaleźć dla siebie wystarczająco dużo czasu i nie są już w stanie się dogadać. Ich znajomy stwierdził też, że mimo wszystko postanowili pozostać przyjaciółmi. Ariana Grande i Dalton Gomez przed rozwodem podpisali umowę, na podstawie której były partner piosenkarki otrzyma od naprawdę sporą sumę pieniędzy. 

Ariana Grande: nowa piosenka Yes, and? już dostępna! Śpiewa o plotkach na swój temat? >>

Ariana Grande rozwiodła się z Daltonem Gomezem. Teraz zapłaci mu krocie

Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego w Los Angeles małżeństwo Ariany Grande i Daltona Gomeza zostało oficjalnie rozwiązane 19 marca 2024 roku. Przed rozwodem piosenkarka i jej były mąż podpisali intercyzę. Dalton Gomez na jej podstawie dostanie od Ariany Grandę 1,25 miliona dolarów (w przeliczeniu obecnie niespełna 5 milionów złotych). Piosenkarka ma zapłacić całą sumę jednorazowo. Poza tym przekaże byłemu mężowi połowę wpływów ze sprzedaży ich domu w Los Angeles i pokryje jego koszty sądowe, które wyniosły 25 000 dolarów (około 100 tysięcy złotych).

Natsu i Dubiel się rozstali? Skomentował dochodzenie 'internetowych detektywów' >>

Byłe małżeństwo uzgodniło warunki rozwodu już w październiku 2023 roku. Ariana Grande jako przyczynę rozwodu z Daltonem Gomezem podała różnice nie do pogodzenia.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama