Reklama
placeholder
News

Ariana Grande ma romans z zajętym mężczyzną? To nie pierwszy raz kiedy miała ‘ukraść’ chłopaka

Ariana Grande ma romans z zajętym mężczyzną? To nie pierwszy raz kiedy miała ‘ukraść’ chłopaka

fot. instagram.com /arianagrande/

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande ma wielu fanów, którzy śledzą jej karierę, zarówno muzyczną, jak i aktorską. Największą popularność w branży filmowej przyniosła jej rola Cat Valentine w serialu dla nastolatków Victoria znaczy zwycięstwo. Ta postać przypadła widzom do gustu do tego stopnia, że stworzono dedykowany jej przygodom serial Sam i Cat.

Ariana Grande pojawiła się na scenie po raz pierwszy w 2008 roku, występując w musicalu o tytule 13. Większość ról, których się podjęła, umożliwiała jej łączenie dwóch pasji: aktorstwa i śpiewu.

Niedawno aktorka zakończyła swój związek małżeński, a chwilę później media obiegła wiadomość o kolejnym wybranku serca Ariany, który wciąż nie rozliczył się ze swoją przeszłością i jest żonaty.

Ariana Grande bez obrączki wybrała się z Andrew Garfieldem na mecz tenisa. Zobaczcie zdjęcia >>

Ariana Grande ma romans z Ethanem Slaterem? Ten nadal ma żonę

Niedługo po rozstaniu Ariany Grande z mężem, Daltonem Gomez, w sieci pojawiły się plotki o tym, że celebrytka jest znów zakochana. Według źródła portalu People, coś zaiskrzyło między nią a Ethanem Slaterem na planie nowego musicalu Wicked, którego światowa premiera odbędzie się w 2024 roku. Aktorzy mieli spędzać ze sobą bardzo dużo wolnego czasu, być wobec siebie nader życzliwi i trzymać się za ręce. Ariana wypada w tej sytuacji dosyć niekorzystnie, ponieważ dopiero niedawno rzecznik gwiazdy potwierdził rozpad jej małżeństwa w rozmowie z Daily Mail.

Ethan Slater wniósł pozew o rozwód z Lilly Jay dopiero pod koniec lipca 2023 roku, więc wszystko wskazuje na to, że spotykał się z  Arianą, nadal będąc zaangażowanym w swoje trwające już pięć lat małżeństwo. Aktor zdecydował się opuścić swoją żonę oraz rocznego syna.

Lilly Jay bardzo źle przyjęła tę informację i czuje się zdezorientowana, starając się myśleć również o przyszłości swojego dziecka, które przyszło na świat w 2022 roku. W rozmowie z portalem Page Six przyznała, że Ariana Grande jest "dziewczyną, która nie wspiera innych dziewczyn".

Lizzo i część jej teamu pozwani przez tancerki. W pozwie mobbing i molestowanie >>

Ariana Grande "kradnie" chłopaków? To nie pierwsza taka sytuacja

Pod koniec lipca 2023 roku, Rikki Valentina udostępniła na swoim profilu na TikToku filmik, w którego treści wpisała: "Kiedy karma wraca do Ariany Grande po tym, jak ta ukradła twojego chłopaka w 2010 roku." W kolejnym wideo wyjaśniającym sprawę, opisała całą sytuację, która jej się przydarzyła. Okazało się, że jej chłopak, Christian Fortune, zdecydował się 13 lat temu bezpodstawnie z nią zerwać, a gdy ta weszła na jego profile w mediach społecznościowych, dowiedziała się, że romansuje on właśnie z Arianą Grande, z którą Rikki miała wtedy dobry kontakt.

Valentina miała wówczas wysłać długą wiadomość do Grande, by uzmysłowić jej, że Christian był przez ten cały czas zajęty, nie przyjmując do wiadomości, że jej dobra znajoma mogłaby świadomie rozbić związek. Nie spodziewała się jednak, że - jak mówi - celebrytka po prostu ją zablokuje na portalach społecznościowych, bez słowa wyjaśnienia.

Jeszcze wcześniej, w 2016 roku, Naya Rivera oskarżyła Arianę Grande o odebranie jej chłopaka, Big Seana, do czego miało dojść w 2014 roku. W swojej książce opisała sytuację, w której natknęła się na aktorkę w domu swojego narzeczonego, kilka dni przed tym, jak odwołano ich ceremonię ślubną.

 

@rikkivalentina Iv’e been waiting to share this tea ☕️#arianagrande #ethanslater #wicked #daltongomez ♬ Ain't It Fun - Paramore

 

@rikkivalentina Replying to @caca cruncher Part 2 #arianagrande #ethanslater ♬ April Fool - Rikki Valentina

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama