Reklama
placeholder
News

Ariana Grande bez obrączki wybrała się z Andrew Garfieldem na mecz tenisa. Zobaczcie zdjęcia

Ariana Grande bez obrączki wybrała się z Andrew Garfieldem na mecz tenisa. Zobaczcie zdjęcia

fot. youtube: Ariana Grande / Netflix

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande została przyłapana na meczu tenisa w towarzystwie Andrew Garfielda oraz innych gwiazd. Piosenkarka nie miała na sobie obrączki.

Dylan Sprouse i Barbara Palvin WZIĘLI ŚLUB! Są zdjęcia z ceremonii >>

Ariana Grande i Andrew Garfield na meczu tenisa [ZDJĘCIA]

W niedzielę 16 lipca 2023 roku Ariana Grande została przyłapana na Wimbledonie, który odbył się w All England Lawn Tennis and Croquet Club. Finałowy mecz tenisa zakończył się wygraną Carlosa Alcaraza, który zmierzył się z Novakiem Djokovicem. Ariana Grande była widziana na trybunach w towarzystwie między innymi Andrew Garfielda. Na meczu były obecne także inne gwiazdy, takie jak Jonathan Bailey oraz Tom Hiddleston i jego narzeczona, Zawe Ashton. W pewnym momencie artyści zostali przyłapani przez fotoreporterów, a ich zdjęcia obiegły media społecznościowe. Widać na nich, że Ariana Grande nie ma na swojej dłoni obrączki. 

Ariana Grande - rozwód z mężem

Zaledwie dzień po tym, jak zdjęcia z meczu tenisa obiegły sieć, zagraniczne media poinformowały, że Ariana Grande i jej mąż, Dalton Gomez, postanowili się rozwieść po dwóch latach małżeństwa. Osoba z bliskiego otoczenia pary twierdzi, że decyzję o separacji mieli podjąć już w styczniu 2023 roku. Grande i Gomez podobno chcą pozostać bliskimi przyjaciółmi.

Ariana Grande ROZWODZI SIĘ z mężem?! Mieli ogłosić separację już w styczniu >>

Nic nie wskazuje na to, jakoby Arianę Grande i Andrew Garfielda łączyło coś więcej, niż przyjaźń. Aktor obecnie spotyka się z modelką, Alyssą Miller. 

Zdjęcia Ariany Grande i Andrew Garfield na meczu tenisa możecie zobaczyć poniżej:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama