Reklama
placeholder
News

Ariana Grande zagra lesbijkę w filmie Netflixa?

Ariana Grande zagra lesbijkę w filmie Netflixa?

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande wystąpi w filmie Netflixa? Obok wokalistki mielibyśmy zobaczyć inne światowe gwiazdy. Co już wiemy o The Prom?

Ariana Grande i nowa fryzura. Fani: "Oby była w takiej w Polsce" >> 

Ariana Grande zagra w musicalu?

The Prom to musical, który powstał na postawie powieści Boba Martina i Chada Beguelina. Autorzy oparli się na koncepcji Jacka Viertela. Światowa premiera sztuki odbyła się w 2016 roku. Na Brodwayu wystawiono ją 2 lata później. Niedługo filmową wersję The Prom będzie można zobaczyć na ekranach kin, a także na Netflixie.

Ariana Grande w mieście Mac Millera. Dała bardzo trudny koncert >>

Kto zagra w The Prom? Pojawiły się informacje, że w jedną z głównych ról miałaby się wcielić Ariana Grande. Wokalistka miałaby zagrać… uczenncę-lesbijkę. Wiadomo, że w musicalu pojawią się jeszcze Meryl Streep (jako aktorka z Brodwayu), Nicole Kidman i Keegan-Michael Key. 

Ariana Grande: jej figura woskowa to koszmar. Artystka skomentowała to dzieło >> 

Za produkcję The Prom odpowiada Ryan Murphy. Zdobywca sześciu nagród Emmy, oprócz musicalu, wyprodukuje dla Netflixa jeszcze kilka tytułów. Współpraca Murphy’ego z platformą będzie trwała 5 lat. Scenariusz do musicalu napisali Bob Martin i Chad Begueli. Do współpracy zaproszono też menadżera Ariany Grande i Justina Biebera - Scootera Brauna - który miałby stworzyć ścieżkę dźwiękową do filmu.

Tak będzie wyglądał koncert Ariany Grande w Polsce 2019 >>

Czy Ariana Grande wystąpi w The Prom? Niestety, jest problem z dostępnością artystki. Źródła podają, że Grande była już zaangażowana w produkcję, ale musi z niej zrezygnować z powodu konfliktu terminów. Wszyscy jednak trzymają kciuki i liczą, że Arianie uda się wrócić na plan.

Tomasz Kot jako Nikola Tesla. Polski aktor zagra wynalazcę w filmie biograficznym >>

O czym jest The Prom? To historia dwóch aktorów z Broadwayu, którzy występowali w musicalu o Eleanor Roosevelt. Przedstawienie nie spodobało się publiczności, a aktorzy muszą się zastanowić jak naprawić swój wizerunek. Wyjeżdżają do szkoły w Indianie, gdzie uczy się homoseksualna dziewczyna. Szkoła zabrania jej przyjście na bal maturalny ze swoją partnerką.

Od kiedy będzie można oglądać The Prom? Data premiery filmu Netflixa nie jest jeszcze znana.

Obejrzycie nowość Netflixa nawet bez Ariany w obsadzie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama