Reklama
placeholder
News

Ariana Grande ma nowego chłopaka! Kim jest Dalton Gomez?

Ariana Grande ma nowego chłopaka! Kim jest Dalton Gomez?

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande ma nowego chłopaka! Kim jest Dalton Gomez, z którym spotyka się amerykańska wokalistka?

Ariana Grande ZARĘCZONA! Gwiazda pokazała pierścionek >>

Od czasu premiery singla Boyfriend w sierpniu 2019 roku, który Ariana Grande nagrała wspólnie z zespołem Social House, mówiło się, że 26-letnia artystka romansuje z wokalistą grupy Mikeyem Fosterem. Para była widziana razem kilka razy, a fani byli prawie pewni, że między Grande a Fosterem jest coś więcej niż tylko przyjaźń. Ani Ariana Grande, ani Mikey Foster nie komentowali jednak informacji na temat tego co ich łączy. W marcu 2020 roku portale podawały, że para już nie randkuje ze sobą.

Ariana Grande - nowy chłopak 

Wygląda na to, że Ariana Grande już nie jest singielką. Jak czytamy m.in. na stronie E! News, nowym chłopakiem Ariany Grande jest Dalton Gomez. Portal podaje, że para spotyka się od dłuższego czasu, a teraz spędza razem kwarantannę w domu Ariany. Mówi się, że „dobrze się już poznali”. ;-) 

Hit! Ariana Grande reklamuje polską szkołę! >> 

Kim jest Dalton Gomez? Nowy chłopak Ariany Grande urodził się i wychował w Południowej Kalifornii. Gomez jest agentem nieruchomości związanym z firmą Aaron Kirman Group. Pracował tam m.in. jako dyrektor ds. operacyjnych.

Dalton Gomez przyjaźni się m.in. z Miley Cyrus. Chłopaka Ariany Grande śledzi na Instagramie (@dalton_jacob) prawie 5 tysięcy osób. Jego konto jest jednak prywatne.

Ariana Grande i Dalton Gomez pasują do siebie? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama