Reklama
placeholder
News

Ariana Grande ROZWODZI SIĘ z mężem?! Mieli ogłosić separację już w styczniu

Ariana Grande ROZWODZI SIĘ z mężem?! Mieli ogłosić separację już w styczniu

fot. Instagram: @arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande i Dalton Gomez wzięli ślub w 2021 roku. Po dwóch latach małżeństwa para miała podjąć decyzję o rozwodzie. 

Wróżka wieszczy kryzys w związku Roksany Węgiel. Piosenkarka stanowczo reaguje >>

Ariana Grande i Dalton Gomez ROZWODZĄ SIĘ?!

Ariana Grande i Dalton Gomez ogłosili swoje zaręczyny pod koniec 2020 roku, a pół roku później wzięli kameralny ślub. Piosenkarka wcześniej była związana między innymi z Mac Millerem oraz Pete'em Davidsonem, z którymi dość często pojawiała się na publicznych eventach. Ariana Grande i Dalton Gomez dotychczas strzegli prywatności i rzadko można było zobaczyć ich razem na ściance. Para co jakiś czas dzieliła się swoimi wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, na których sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Wygląda na to, że małżeństwo Ariany Grande i Daltona Gomeza niestety nie przetrwało próby czasu.

Okuniewska rozstała się z wieloletnim partnerem. Wydali wzruszające oświadczenie >>

Jak poinformował portal Page Six, Ariana Grande i Dalton Gomez postanowili zakończyć swoje małżeństwo. Decyzję o separacji podobno mieli podjąć już w stycziu 2023 roku. Para miała próbować ratować swój związek, jednak doszli do wniosku, że nie potrafią znaleźć dla siebie wystarczająco dużo czasu i nie są już w stanie się dogadać. Osoba z bliskiego otoczenia  Ariany Grande i Daltona Gomeza twierdzi, że mimo wszystko postanowili pozostać przyjaciółmi:

Mieli już problemy przed styczniem, ale wciąż chcą pozostać najlepszymi przyjaciółmi. Byli naprawdę dobrymi przyjaciółmi przez cały proces, a ich bliscy i członkowie rodziny starali się ich chronić.

Rozwód Ariany Grande i Daltona Gomeza miał być ich wspólną decyzją.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama