News

Ariana Grande: teledysk do THANK U, NEXT już w sieci! Bije rekordy popularności

Ariana Grande: teledysk do THANK U, NEXT już w sieci! Bije rekordy popularności

instagram.com/arianagrande

Ariana Grande ma za sobą ciężkie przeżycia. Dziwny związek i zaręczyny z aktorem Pete’m Davidsonem, rozstanie z nim, śmierć byłego chłopaka Mac Millera i problemy z psychiką związane z zamachem terrorystycznym, który miał miejsce na jej koncertcie w Manchasterze. Ariana nie ma dobrej passy w życiu prywatnym, chociaż muzycznie idzie jej bardzo dobrze.

Po rozstaniu z Pete’m Davidsonem, który z ich zerwanych zaręczyn żartował w programie SNL, Ari rzuciła się w wir pracy i nagrała terapeutyczną piosenkę Thank U, Next. W tym kawałku Ariana Grande rozlicza się ze wszystkimi swoimi byłymi.

Ariana Grande: co śpiewa o byłych chłopakach? >>

W teledysku nie zabrakło celebrytów, których doskonale znacie. Klip zaczyna się od kadrów rodem z filmu Wredne Dziewczyny, a Ariana Grande gra ich główną przywódczynię – Reginę Spector. W teledysku wzięły udział dwie osoby z prawdziwej obsady filmu - Jonathan Bennett i Stefanie Drummond.

Ariana wyśmiewa plotki jakie krążyły w sieci na jej temat. Na początku klipu widzimy nagrania osob, które powtarzają nieprawdziwe plotki o Grande.

Słyszałam, że Ariana zerwała zaręczyny, więc też znalazłam kogoś kto mi się oświadczył i też zerwałam zaręczyny – brzmi jedna z wypowiedzi.

W teledysku do Thank U, Next Ariany Grandy znajdziecie odniesienia do jeszcze kilku filmów. To Dziewczyny z Drużyny, Legalna Blondynka i Dzisiaj 13, jutro 30.

Przyglądajcie się uważnie, bo w rolę mamy, która nagrywa wszystkie poczynania swojej córki wcieliła się sama Kris Jenner, która niewątpliwie ma wprawę w tym aspekcie :)

Teledysk Ariany Grande do Thank U, Next w ciągu kilku godzin obejrzano ponad 30 milionów razy (!). Będzie z tego prawdziwy hit?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 hour

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

you’re like really pretty

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

coming soon

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.