Reklama
placeholder
News

H&M wprowadza do Polski nową markę odzieżową. Gdzie będzie pierwszy sklep?

H&M wprowadza do Polski nową markę odzieżową. Gdzie będzie pierwszy sklep?

fot. Facebook/H&M/ fot. pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Grupa H&M ogłosiła wprowadzenie na polski rynek swojej marki premium. Jak się nazwa oraz w którym mieście w naszym kraju powstanie pierwszy sklep?

Kampania Calvina Kleina z FKA twigs zakazana w Wielkiej Brytanii. Dlaczego? >>

Pierwszy sklep Arket w Polsce - co będzie można w nim kupić?

Arket to szwedzka marka oferująca produkty z zakresu mody, żywności, zapachów, kosmetyków i funkcjonalnych artykułów do domu. Decyzja o otwarciu w Polsce pierwszego lokalu z jej artykułami jest podyktowana planem wzmocnienia obecności sieci w Europie. Na razie otworzono łącznie 30 sklepów stacjonarnych Arket, m.in. w krajach europejskich. Oferowane produkty odznaczają się ceną znacznie wyższą niż w przypadku asortymentu w sklepach H&M. Odzież możliwa do zakupu w Arket - w placówkach stacjonarnych oraz online - cechuje oryginalność i wysoka jakość

13-latek dostał staż w Louis Vuitton dzięki swoim szkicom. Wspierała go mama >>

Jak poinformowano na oficjalnym profilu Arket na Instagramie 1 lutego 2024 roku, pierwszy sklep marki w Polsce ma powstać w Warszawie jeszcze w tym roku. Jednak nie wiadomo jeszcze, w jakim dokładnie miejscu. W komentarzach pod informacyjnym postem internauci wyrazili swoje zadowolenie, a jeden z nich zaproponował nawet kolejną lokalizację - Kraków.

Zrobicie zakupy w sklepie Arket w Warszawie?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama