News

Artyści Przeciw Nienawiści: Justyna Steczkowska odpowiedziała Dodzie! Pojawi się?

Artyści Przeciw Nienawiści: Justyna Steczkowska odpowiedziała Dodzie! Pojawi się?

Fot. Instagram.com

Po kilku dniach milczenia, Justyna Steczkowska odpowiedziała na apel Dody. Czy zostanie jedną z gwiazd koncertu Artyści Przeciw Nienawiści

Doda pokazała logo akcji Artyści Przeciw Nienawiści >> 

Artyści Przeciw Nienawiści – odpowiedź Justyny Steczkowskiej

Przypominamy, że tragiczna śmierć Pawła Adamowicza podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku poruszyła Dodę na tyle, że gwiazda postanowiła zorganizować koncert Artyści Przeciw Nienawiści, który ma pokazać, że potrafimy działać ponad wszelkimi podziałami. Do udziału w wydarzeniu zaprosiła wiele gwiazd polskiego show-biznesu, w tym także Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, z którymi od wielu lat nie miała dobrych relacji. O ile Górniak bardzo szybko odmówiła udziału w koncercie, o tyle na odpowiedź Justyny Steczkowskiej musieliśmy trochę poczekać. Niedawno jednak wokalistka napisała, że pojawi się na koncercie:

Nie zabraknie mnie w koncercie Artyści Przeciw Nienawiści, to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu, w którym nie będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy... – napisała na swoim Instagramie.

Artyści Przeciw Nienawiści - nowe informacje >> 

W obszernym oświadczeniu Justyna Steczkowska przyznała także, że już dawno nie chowa urazy do Dody i wybaczyła jej dawne nieporozumienia:

Wybacza się w swoim sercu, w ciszy, bez kamer i fleszy... i to zrobiłam (…) dla własnego dobra i dobra Doroty. Trwało to prawie pół roku. Pomogli mi w tym mądrzy ludzie i książki, ale przede wszystkim moja chęć przemiany tych trudnych emocji. Warto było się z tym zmierzyć i oczyścić serce. Żeby móc nadal tworzyć muzykę z czystą intencją.

Powodzenia Dorota. – dodała.

Artyści Przeciw Nienawiści - kto wystąpi? >> 

Artyści Przeciw Nienawiści – data koncertu

Rzeczniczka koncertu Artyści Przeciw Nienawiści, Agnieszka Hyży, poinformowała, że prawdopodobnie koncert odbędzie się w drugiej połowie lutego 2019 roku. Hyży zapowiedziała również, że powstaje specjalna piosenka, będąca motywem przewodnim wydarzenia. Teledysk do utworu ma się ukazać jeszcze przed planowanym koncertem. Udział w show zapowiedziało ponad 100 artystów, m.in. Grzegorz Hyży, Michał Szpak, Sarsa, Katarzyna Nosowska i Dawid Kwiatkowski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siedzę sobie na lotnisku i czytam co tam u nas. ☺ Jak dobrze być czasem odseparowanym od świata i nie żyć pod presją innych... NIE zabraknie mnie w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym NIE będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy... Martwi hejt, który towarzyszy koncertowi, a przecież cel jest odwrotny. 😢 Proponuje poczytać "Technikę uwalniania" - Davida R. Hawkinsa, którą poleciłam w zeszłym roku na Facebook-u. Przy okazji tak ważnego tematu społecznego proszę Ministerstwo Edukacji o przemyślenie czy nie warto byłoby tej książki wprowadzić jako lektury obowiązkowej. Pomogłaby młodzieży przejść przez trudny dla nich czas. Jeśli mogę w czymś pomóc przy koncercie oprócz śpiewania ☺ to zgłaszam się na ochotnika. 😍 P.S. Organizatora koncertu proszę o wzięcie pod uwagę moich zajętości koncertowych, bo już w lutym ruszam w dwie trasy - swojej nowej płyty "MARIA MAGDALENA" oraz 3. Koncert Muzyki Filmowej. Wszytko można sprawdzić na mojej stronie. Media proszę o NIE wywieranie presji i pisania artykułów dla klikalności ☺ pt. "wreszcie będzie zgoda!!! i takie tam... 😜 Koncert to show, a scena to nieprawdziwe życie. Wybacza się w swoim sercu 💟 w ciszy bez kamer i fleszy... i to zrobiłam po zakończeniu programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" dla własnego dobra i dobra Doroty. Trwało to prawie pół roku. Pomogli mi w tym mądrzy ludzie i książki, ale przede wszystkim moja chęć przemiany tych trudnych emocji. Warto było się z tym zmierzyć i oczyścić serce. 💟 Żeby móc nadal tworzyć muzykę z czystą intencją. Powodzenia Dorota. 🍀 #JustynaSteczkowska #Indie #Ekam #OOAcademyIndien #India #artyściprzeciwnienawiści

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najnowsza sesje zdjęciowa do @magazyngala . Czytaliście już wywiad ?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj