News

Avril Lavigne nakręci film oparty na jej hicie z 2002 roku. Pamiętacie Sk8er Boi?

Avril Lavigne nakręci film oparty na jej hicie z 2002 roku. Pamiętacie Sk8er Boi?

fot. YouTube.com/Avril Lavigne

Pojawiły się informacje, że Avril Lavigne nakręci film pełnometrażowy, oparty na przeboju Sk8er Boi z 2002 roku.

Avril Lavigne: koncert w Polsce ogłoszony. Data, miejsce >> 

Avril Lavigne – Sk8er Boi

Sk8er Boi to drugi singel Avril Lavigne z jej debiutanckiego albumu Let Go. Zajmował bardzo wysokie miejsca na listach przebojów, do dziś jest uznawany za jeden z najlepiej przyjętych utworów piosenkarki. Teledysk do Sk8er Boi został trzecim "Najlepszym klipem dekady" w Wielkiej Brytanii, w zestawieniu przygotowanym przez BT Vision.

Avril Lavigne – Sk8er Boi – film

Avril Lavigne ujawniła, że ​​pracuje nad filmową adaptacją piosenki "Sk8er Boi" – czytamy na portalu screenrant.com, który powołuje się na serwis ET Canada i wypowiedź artystki w rozmowie dla iHeartRadio.

Andziaks i Luka spali w hotelu z Kevin Sam w Nowym Jorku. Ile kosztował nocleg? >> 

Piosenkarka nie zdradziła więcej szczegółów. Nie wiadomo czy miałaby zająć się reżyserią i czy zobaczymy ją w jakiejś roli. Wygląda na to, że projekt sfilmowania Sk8er Boi jest jeszcze na wczesnym etapie.

Ostatnio, w czasie kiedy zbliża się 20. rocznica [wydania "Sk8er Boi" – przyp.red.] wiele osób prosi mnie, żebym zagrała tę piosenkę w telewizji, więc ona jest w pamięci i zawsze będzie kojarzona ze mną. Zmienię tę piosenkę w film i przeniosę ją na wyższy poziom… - mówiła Avril Lavigne o swoim przeboju. 

Piosenka opowiada historię dziewczyny, która mimo że chce być z tytułowym chłopakiem, odrzuca go przez to, co myślą o nim znajomi. Później żałuje swojej decyzji.

Harry Potter: są rzeczy do kuchni jak z Hogwartu! >>

To nie pierwszy raz, kiedy mówi się o filmowej adaptacji Sk8r Boi. W 2003 roku wytwórnia Paramount Pictures zatrudniła scenarzystę ER Davida Sabela do stworzenia filmu opartego na piosence.

Obejrzelibyście ten film?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.