Reklama
placeholder
News

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji. Wiemy kto ją zastąpi!

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji. Wiemy kto ją zastąpi!

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji. Gwiazda nie poprowadzi już kolejnych edycji popularnych programów. Wiemy kto ją zastąpi. Zaskoczeni?

Basia Kurdej-Szatan straciła pracę! >> 

Basia Kurdej Szatan straciła pracę. Kto ją zastąpi?

Basia Kurdej-Szatan do tej pory była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Niedawno pojawiły się jednak informacje, że gwiazda straciła pracę i nie poprowadzi już kolejnych edycji programów The Voice of Poland i The Voice Kids.

Harry Potter: gra RPG na telefon już w Polsce! Jak i skąd ją pobrać? >>

Dlaczego Kurdej-Szatan odchodzi z Telewizji Polskiej? Mówi się, że aktorka za bardzo była kojarzona z programami stacji, zdecydowano więc o zatrudnieniu kogoś nowego. Pojawiły się też plotki, że aktorka naraziła się szefom swoimi poglądami, które nie są zgodne z ideologią TVP. Przypominamy, że Kurdej-Szatan otwarcie poparła m.in. Paradę Równości i kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy.

Jessica Mercedes w sukience Kendall Jenner. Która wygląda lepiej? >> 

Kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w telewizji? Jak donosi magazyn Flesz na miejsce Kurdej-Szatan TVP zatrudniło Idę Nowakowską. Tancerka poprowadzi najnowszą edycję show The Voice Kids, która pojawi się na ekranach już jesienią 2019.

Selena Gomez usuwa Instagram?! Dyrektor aplikacji interweniuje >> 

Kim jest Ida Nowakowska? To aktorka, prezenterka i tancerka. Jest solistką Teatru Muzycznego Roma, występowała też w teatrze Janusza Józefowicza Studio Buffo i nowojorskim Metropolitan Opera. W 2007 roku była finalistką pierwszej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz, a 9 lat później została jurorką w show. W 2018 roku była prowadzącą program Telewizji Polskiej Bake Off Junior. Była jurorką pierwszej polskiej edycji programu Dance, Dance, Dance. Od 2019 roku prowadzi program Pytanie na Śniadanie (TVP). 

Na razie nie wiadomo kto zamiast Basi Kurdej-Szatan poprowadzi The Voice of Poland, ale bardzo możliwe, że drugi program też poprowadzi Ida Nowakowska. Telewizja Polska oficjalnie jeszcze nie potwierdziła informacji o nowej prowadzącej swoich programów. 

Podoba Wam się taka zmiana?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama