Reklama
placeholder
News

Selena Gomez usuwa Instagram?! Dyrektor aplikacji interweniuje

Selena Gomez usuwa Instagram?! Dyrektor aplikacji interweniuje

Fot. Instagram.com/selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez usuwa Instagram?! Gwiazda pozbyła się już aplikacji ze swojego telefonu. W tej sprawie zainterweniował nawet dyrektor serwisu. 

Ślub Seleny Gomez i Billa Murraya: czego aktor chciał od Sel tamtego dnia? >> 

Selena Gomez: dlaczego kasuje Instagram?

Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na Instagramie. Jej konto śledzi w tej chwili 152 miliony obserwujących. Mimo takiej popularności, być może Selena niedługo zniknie z Instagrama. Jak podają zagraniczne media, artystka już usunęła aplikację serwisu ze swojego telefonu. Dlaczego?

Powstała najstraszniejsza karuzela świata. Jest jeden haczyk >> 

Selena Gomez zdradziła w jednym z wywiadów, że ma dość hejtu na swój temat i tzw. trolli, którzy wciąż wchodzą na jej profil. Gwiazda uważa, że czytanie negatywnych komentarzy na swój temat bardzo źle na nią wpływa, a nawet wpędza ją w depresję. Selena nie usunęła swojego profilu na Instagramie całkowicie (przynajmniej na razie). Jeśli ma ochotę napisać coś do swoich fanów, loguje się na swoim koncie z komórki kogoś znajomego.

Książę Harry był zakochany w dużo starszej aktorce?! „Miał na jej punkcie obsesję” >> 

Mówi się, że w sprawie usunięcia aplikacji Instagrama przez Selenę Gomez wypowiedział się nawet dyrektor serwisu. Adam Mosseri miał przyznać, że jest rozczarowany zachowaniem Seleny Gomez. Chciałby z nią też porozmawiać na temat swojej aplikacji i dowiedzieć się, jak może poprawić pracę serwisu, żeby korzystanie z niego było bardziej komfortowe i bezpieczne. 

Cardi B pękły spodnie podczas występu. Wpadka roku? >> 

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez odcina się od mediów społecznościowych. Jakiś czas temu artystka zrobiła sobie przerwę od internetu z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym. Z kolei w 2017 roku w jednym z wywiadów przyznała, że usuwała Instagram nawet co tydzień. 

Obserwujecie Selenę Gomez na Insta?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama