Reklama
placeholder
News

Jessica Mercedes w sukience Kendall Jenner. Która wygląda lepiej?

Jessica Mercedes w sukience Kendall Jenner. Która wygląda lepiej?

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Jessica Mercedes założyła taką samą sukienkę jak Kendall Jenner. Która z celebrytek wyglądała lepiej? Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie! 

Julia Wieniawa zaskoczyła stylówką na Paradzie Równości! >> 

Niedawno Jessica Mercedes pochwaliła się zdjęciem dość nietypowej stylizacji. Blogerka pokazała sukienkę, którą wybrała na ślub własnej mamy. Jemerced na tę wyjątkową okazję założyła krótką tiulową sukienkę w bardzo intensywnym różowym kolorze. Dla niektórych może być zaskoczeniem fakt, że kreacja pochodzi z sieciówki. Sukienka Jessici to projekt włoskiego kreatora mody Giambattista Valli, który zaprojektował kolekcję dla sieci H&M.

Michał Szpak w spódnicy na... treningu u Gauera >> 

Ile kosztuje sukienka Jessici Mercedes? Żeby mieć taką samą kreację jak blogerka trzeba zapłacić 1 299,99 złotych i… bardzo się postarać, bo projekt Giambattista Valli jest wręcz kolekcjonerski. Sukienka jest dostępna tylko po jednej sztuce z danego rozmiaru w kilkunastu sklepach H&M na całym świecie!

Do sukienki Jemerced dobrała złote sandały, gładko zaczesała włosy, zrobiła delikatny makijaż i wyglądała jak milion dolarów! ;-) 

Selena Gomez usuwa Instagram?! Dyrektor aplikacji interweniuje >> 

Warto przypomnieć, że taką samą sukienkę co Jemerced miała na sobie też Kendall Jenner. Światowa gwiazda założyła kreację od Giambattisty Valli w maju, na galę amfAR 2019 w Cannes.

My nie możemy się zdecydować, która z celebrytek wyglądała lepiej. A Wy jak uważacie? 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama