News

Beauty and the Geek – powstanie polska wersja! Format odniósł sukces na całym świecie

Beauty and the Geek – powstanie polska wersja! Format odniósł sukces na całym świecie

Fot. YouTube.com/Beauty and the Geek

Powstanie  polska wersja Beauty and the Geek! Format, w którym pary walczą o dużą nagrodę odniósł sukces na całym świecie.

KSW 58 - karta walk. Kto zmierzy się na gali? >>  

Pierwszy odcinek programu Beauty and the Geeek (tłumaczonego jako Piękna i Kujon) został wyemitowany w 2005 roku przez amerykańską stację The WB. Prace nad show wyprodukowanym przez Ashtona Kutchera, Jasona Goldberga i JD Rotha zostały zakończone w 2008 roku.

Odcinki cieszyły się bardzo dużą popularnością, a lokalne wersje Beauty and the Geek mogli oglądać widzowie w Australii, Bułgarii, Chile, Kolumbii, Chorwacji, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Indiach, Izraelu, Włoszech, Meksyku, Holandii i Belgii oraz Norwegii, Portugalii, Rosji, Hiszpanii, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Jesienią 2020 roku pojawiły się informacje, że poszukiwani są uczestnicy do nowej, australijskiej wersji Beauty and the Geek.

Primark – będą kolejne sklepy w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie? >>

Beauty and the Geek – polska wersja

Aktualnie trwają castingi do polskiej edycji Beauty and the Geek. Jak podają Wirtualne Media, Endemol Shine Polska prowadzi rozmowy z potencjalnymi nadawcami telewizyjnymi w zakresie zakupu praw do emisji.

„Beauty and the Geek” to fajny format, który zaliczył kilka spektakularnych powrotów na różnych rynkach, liczymy że wkrótce przyjdzie na niego czas w Polsce. Aktualnie prowadzimy rozmowy z nadawcami na temat potencjalnej emisji „Beauty and the Geek”, ale na chwile obecną jest za wcześnie na konkrety – mówił prezes spółki, Ryszard Sibilski.

Beauty and the Geek – zasady

W Beauty and the Geek piękne kobiety i „geniusze w swojej dziedzinie” łączą się w pary i biorą udział w wyzwaniach, rywalizując o nagrody.

Maddie Ziegler wystąpi w filmie! Wyreżyserowała go wielka gwiazda >>

Celem programu jest pokazanie interakcji osób z różnych grup społecznych - pięknych kobiet z inteligentnymi mężczyznami, dla których relacje społeczne i wygląd nie są priorytetem - czytamy na stronie wirtualnemedia.pl. 

Będziecie oglądać polską wersję Beauty and the Geek?

 

🚨 CASTING 🚨 Jeśli jesteś piękna, wysportowana i żądna przygód, jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie, ale jeszcze...

Opublikowany przez Endemol Shine Polska Wtorek, 12 stycznia 2021

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.