News

Maddie Ziegler wystąpi w filmie! Wyreżyserowała go wielka gwiazda

Maddie Ziegler wystąpi w filmie! Wyreżyserowała go wielka gwiazda

Fot. YouTube.com/Sia

Maddie Ziegler wystąpi w filmie, a jego zwiastun niedawno pojawił się w sieci. Produkcję, w której zobaczymy słynną tancerkę wyreżyserowała wielka gwiazda. Kiedy premiera? 

Miłość do Kwadratu to pierwsza polska komedia romantyczna Netflixa! Kiedy premiera? [ZWIASTUN] >> 

Maddie Ziegler zdobyła popularność m.in. dzięki występom w teledyskach do piosenek Chandelier oraz Elastic Heart, których autorką jest Sia. Klipy z jej udziałem zostały odtworzone na YouTube kilka miliardów razy!

18-latka, która wielokrotnie była uwzględniona na liście 30 najbardziej wpływowych nastolatek magazynu Time, jest znana również z udziału w telewizyjnym show w reality show Dance Moms.

Niedługo Maddie Ziegler zobaczymy w jednej z głównych ról w filmie Music, który wyreżyserowała Sia.

Music – o czym jest film Sii?

O filmie w reżyserii australijskiej artystki mówi się od dłuższego czasu. Oprócz przyjaciółki i muzy Sii, Maddie Ziegler, w Music wystąpią też Kate Hudson i Tony’ego Leslie Odom Jr.

Film rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Kate Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Maddie Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu. Babcia w trosce o nią stworzyła harmonogram codziennych zajęć, aby, z pomocą przyjaciół z sąsiedztwa, wspierać wnuczkę w codziennym życiu. Zu nie żywi do Music podobnych uczuć jak babcia, nie posiada też jej doświadczenia, nieustannie zmaga się ze swoimi nowymi obowiązkami w roli opiekuna. Burzliwemu, pierwszemu wspólnemu śniadaniu Music i Zu przysłuchuje się sąsiad Ebo (Leslie Odom Jr.), życzliwy i spokojny człowiek, który zaskakuje Zu nie tylko swoim współczuciem, ale także ogromną wyrozumiałością i zrozumieniem dla Music. Z czasem widz poznaje historię jego życia. Ebo staje się dla Zu kimś, na kim może ona polegać i od kogo może się wiele nauczyć. „Music" łączy w sobie ciepłą opowieść o sile miłości z musicalowymi elementami, które napędzają i wzmacniają historię, przedstawiając widzom barwne życie postaci – czytamy w opisie zwiastuna filmu na YouTube, który pojawił się niedawno. 

Ta aktorka zagra Madonnę? 'Nikt nie wątpi, że byłaby świetna' >>

To najlepszy projekt, jakiego się w życiu podjęłam, jest też zarazem najważniejszym i najtrudniejszym ze wszystkich. Uwielbiam filmy, które mają w sobie magię i pewną surowość, to samo chciałam zawrzeć w „Music”. Chcę wywołać w ludziach emocje podczas seansu tego filmu – cytuje wypowiedź Sii na temat filmu portal Onet.

Jeszcze przed premierą film Sii wywołał kontrowersje. Pojawiły się głosy, że artystka przedstawia w nim ludzi zmagających się z autyzmem w nieautentyczny sposób. Komentowano, że obsadzenie w głównej roli neurotypowej aktorki tylko wzmacnia wykluczenie osób z autyzmem.

Sia broniła swojego zdania. Portale cytowały jej wypowiedzi, w których podkreślała, że „próbowała pracować z dziewczyną ze spektrum, ale było to dla niej nieprzyjemne i stresujące”.

W Music widzowie mają usłyszeć dziesięć autorskich kompozycji Sii, stworzonych na potrzeby filmu i wykonanych przez obsadę. Nad tworzeniem choreografii, które pojawią się w produkcji pracował Ryan Heffington.

Music –  data premiery

Od 12 lutego 2021 roku Music będzie można oglądać na VOD. Od 24 lutego film będzie dostępny na DVD.

Czekacie na premierę?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.