Facebook
Instagram
Sklep
News

Before i After Party koncertu Hardwella - Sprawdź gdzie się odbędą!

Before i After Party koncertu Hardwella - Sprawdź gdzie się odbędą!

 

W ramach trasy „Go Hardwell or Go Home” w klubach całej Polski można szukać niespodzianek przygotowanych przez agencję Prestige MJM. Ponadto miesiąc przed koncertem - 6 kwietnia - odbędzie się oficjalne Before Party we wrocławskim klubie XDemon! Natomiast 6 maja, zaraz po koncercie Hardwella, fani będą mogli przedłużyć sobotnią imprezę, odwiedzając ekskluzywny klub Shine w samym sercu Krakowa, który zaprasza na After Party!


Za niespełna miesiąc, 6 kwietnia, odbędzie się oficjalne Before Party przed koncertem Hardwella w Krakowie, na które zaprasza klub XDemon we Wrocławiu. Jedna z najpopularniejszych lokalizacji klubowych Dolnego Śląska przygotuje przedsmak krakowskiego szaleństwa. Na 1.300 m² powierzchni, w dwóch ekskluzywnych salach zaprojektowanych z myślą o najdrobniejszym szczególe, rezydenci przeniosą wszystkich uczestników imprezy do świata kreowanego przez Bigroom House. W trakcie wieczoru będzie można bawić się nie tylko przy najpopularniejszych utworach Hardwella, ale również zdobyć darmowe bilety do strefy Golden Circle, na koncert zaplanowany 6 maja w hali TAURON Arena Kraków.
To nie koniec niespodzianek! Tuż po koncercie Hardwella, w samym centrum Krakowa odbędzie się oficjalne After Party, na które zaprasza klub Shine.  Wnętrze nieistniejącego już kinoteatru „Uciecha” zamienione na nowocześnie zaaranżowany klub, to idealne miejsce dla tych, którzy tej nocy będą szukać dodatkowych wrażeń.  Lokalizacja w jednej z najstarszych dzielnic Krakowa – na Kazimierzu – doda uroku i podkreśli unikatowy charakter miejsca. Niebanalny wystrój klubu i designerskie sale - tego wieczoru staną się prawdziwym królestwem sobotniej nocy!

Zobacz na Facebooku!

- Specjalnie dla Was połączyliśmy siły z agencją Prestige MJM i prezentujemy Wam największe przedsięwzięcie w naszej historii – oficjalne afterparty po koncercie w ramach trasy „Go Hardwell Or Go Home Tour” w TAURON Arena Kraków. To nasz ukłon w stronę tych, którzy będą chcieli jeszcze poimprezować tej nocy – zapowiada Sylwester Kruczek z klubu „Shine”.


FB: After Party

Niespodzianek, w postaci biletów na koncert Hardwella w hali Tauron Arena Kraków, można szukać również w innych klubach na terenie całej Polski: XDemon w Lesznie i Zielonej Górze, Energy 2000 w Katowicach i Przytkowicach oraz Manhattan w Czekanowie. Warto na bieżąco śledzić ich profile na Facebooku, gdzie pojawiać się będą liczne konkursy. Koniecznie trzeba się też wybrać do tych klubów na jedno z weekendowych szaleństw! 

Hardwell wystąpi 6 maja w hali TAURON Arena Kraków. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Przeczytaj też: Wywiad z DJ-em Hardwellem przed występem w Polsce!

Zobacz też