News

MasterChef Junior: 14-letni uczestnik nie żyje. Ben Watkins przegrał walkę z chorobą

MasterChef Junior: 14-letni uczestnik nie żyje. Ben Watkins przegrał walkę z chorobą

Fot. Instagram.com/masterchefjunior

14-letni uczestnik programu MasterChef Junior nie żyje. Ben Watkins przegrał walkę z rzadką chorobą.

28-letni pasierb Whitney Houston nie żyje. Jak zmarł Bobby Brown Jr.? >> 

Ben Watkins z MasterChefa Juniora nie żyje

16 listopada zmarł Ben Watkins, który w 2018 roku brał udział w show MasterChef Junior. 14-latek dotarł do najlepszej osiemnastki. Młody kucharz uczył się gotowania w restauracji Big Ben's Bodacious Barbecue & Deli, która należała do jego ojca.

Ben Watkins – MasterChef Junior – choroba

Wiadomość o śmierci nastolatka przekazał USA Today powołując się na informacje ze strony rodziny. Chłopiec zmarł z powodu nowotworu tkanek miękkich, którego zdiagnozowano u niego w wieku 13 lat. Podaje się, że prawnik rodziny Trent McCain przyznał, że Ben Watkins jest jedną z sześciu osób na świecie, u których potwierdzono tę chorobę. W lipcu 2020 roku uczestnik programu MasterChef Junior rozpoczął chemioterapię.

Byliśmy zachwyceni jego odwagą i wolą życia. Nigdy nie narzekał, choć jego życie było bardzo trudne. Jest najsilniejszą osobą, jaką znamy i na zawsze pozostanie w naszych sercach. Jego cierpienie w końcu się skończyło – stwierdzili babcia oraz wujek zmarłego chłopca.

Naya Rivera: były mąż wie kto odpowiada za jej śmierć. Złożył pozew >> 

Bena Watkinsa pożegnał m.in. Gordon Ramsay. Słynny kucharz napisał na Instagramie:

Straciliśmy dziś Mistrza Kuchni MasteChefa Juniora. Ben, byłeś niesamowicie utalentowanym kucharzem i jeszcze silniejszym młodym mężczyzną. Twoje życie było trudne, ale zawsze byłeś wytrwały. Uwielbiałam z Tobą gotować i śmiać się na planie. Ze złamanym sercem tracę dziś mojego małego kumpla, przesyłam całą moją miłość rodzinie Bena Watkinsa.

Ben Watkins – MasterChef Junior – rodzice

Ben Watkins był wychowywany przez dziadków po tym jak w wieku 10 lat stracił oboje rodziców. Podaje się, że ojciec uczestnika Masterchefa Juniora zastrzelił swoją żonę, a później popełnił samobójstwo.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.