Reklama
placeholder
News

Beyonce dwoma nowymi klipami zapowiada NOWĄ PŁYTĘ - to ACT II

Beyonce dwoma nowymi klipami zapowiada NOWĄ PŁYTĘ - to ACT II

fot. YouTube/Beyoncé/

Reklama
Reklama
placeholder

Beyonce ogłosiła nowy album podczas Super Bowl 2024! Wydała też dwa single będące zapowiedzią krążka. Trasa Renaissance World Tour zakończyła się w ubiegłym roku, ale artystka nie zamierza schodzić ze sceny. 42-latka kontynuuje swoją przygodę z docenioną płytą Renaissance.

Beyonce zagra w Polsce w 2024 roku? Obiecujące plotki >>

Beyonce - nowy album. Zapowiedź w reklamie na Super Bowl 2024

Beyonce wystąpiła w reklamie firmy Verizon, która była emitowana podczas finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim 11 lutego 2024 roku. Piosenkarka długo rozmyślała w niej nad tym, jak mogłaby wywołać globalne zamieszanie. Spróbowała w krótkim klipie bardzo wielu sposobów, m.in. sprzedawania lemoniady, streamowania i podróży w kosmos. W pewnym momencie można nawet zobaczyć gwiazdę w inspirowanym jej imieniem świecie BarBey, czyli miejscu stylizowanym na pełen różu Barbie Land.

Żadne działanie gwiazdy nie przynosiło jednak zamierzonego efektu i nie udało jej się "podbić internetu". Przyszedł więc czas na to, by "wytoczyć najcięższe działo", czyli ogłosić nową płytę.

Beyonce - zwiastun filmu z Renaissance World Tour >>

Beyonce: płyta Act II. - premiera

Pod koniec reklamy Beyonce zapowiedziała swój ósmy album studyjny o tytule Act II. Jest to - jak sama nazwa wskazuje - druga część jej trzyczęściowego projektu Renaissance, który powstał w 2022 roku. Kolejna "porcja" tego muzycznego dzieła ukaże się 29 marca 2024 roku.

Artystka z przytupem wchodzi w swoją erę country, a jej najnowsze single mają iście westernowe brzmienie. Utwory 16 Carriages i Texas Hold 'Em nie mają jeszcze teledysku, ale ich okładkami są zdjęcia Beyonce, na których pozuje w kowbojskim klimacie. Oba doczekały się na razie krótkiego klipu wizualizującego. Jeśli jeszcze nie słuchaliście nowych singli 42-latki to znajdziecie je poniżej.

Fani są przeszczęśliwi, wiedząc, że w końcu czeka ich kolejna dawka twórczości Beyonce, która "nie przebiera w środkach". Jej koncerty są zawsze dopracowane, pełne lśniących elementów i wizualnych niespodzianek, i mimo tak bogatej oprawy to właśnie od niej nie można oderwać oczu podczas każdego show. Internauci zgodnie przyznają, że reklama, której Beyonce jest gwiazdą, jest wyjątkowo ciekawa i rzeczywiście buduje napięcie, aby na koniec zaskoczyć pozytywną wiadomością. Wielu z nich pisze też, że jest to dla nich news, który przyjmują z uśmiechem i łzami, ponieważ szykują się na kolejne koncerty 42-latki i proszą tylko, by nie ogłosiła terminów przed ich wypłatą.

Beyonce ogłasza płytę w reklamie na Super Bowl 2024:

 

The Act II. - zapowiedź płyty [WIDEO]


16 Carriages - Beyonce


Texas Hold 'Em - Beyonce 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama