Reklama
placeholder
News

Beyonce zagra w Polsce w 2024 roku? Obiecujące plotki

Beyonce zagra w Polsce w 2024 roku? Obiecujące plotki

fot. IMDb

Reklama
Reklama
placeholder

Beyonce zagrała w tym roku aż dwa koncerty w naszym kraju. Wokalistka wystąpiła 27 i 28 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym w ramach trasy koncertowej Renaissance World Tour. Dużo wskazuje na to, że artystka już niebawem znów zawita do Polski.

Podczas swojej niedawnej wizyty w naszym kraju Beyonce zaprezentowała fanom ponad dwugodzinne show. Każdy z koncertów wokalistki to nie tylko występ wokalny, ale też spektakularne pokazy taneczne oraz wizualizacje. Choć najtańsze bilety na czerwcowy koncert Queen B kosztowały kilkaset złotych, a za te wersji Platinum trzeba było zapłacić nawet 1485 złotych, chętnych na zakup było kilkadziesiąt tysięcy. W związku z tym wokalistka ostatecznie zagrała 2 koncerty w Warszawie, a nadal nie wszystkim zainteresowanym udało się zakupić wejściówki.

RENAISSANCE: jest zwiastun filmu z trasy Beyonce. Trafi do Polski? >>

Beyonce zagra koncert w Polsce w 2024 roku?

Wygląda na to, że Beyonce już niebawem powróci do Warszawy. Jak wynika z informacji na portalu Ticketbande, Queen B znów zagra koncert w Polsce w 2024 roku. Więcej szczegółów na temat ma zostać ogłoszone wkrótce. Dotychczas wiadomo tylko, że kolejny koncert Beyonce w Warszawie również miałby się odbyć w ramach jej trasy koncertowej Renaissance Tour. Wokalistka podobno planuje powrócić do Europy w 2024 roku i poza naszą stolicą wystąpić w miastach takich jak Londyn, Berlin, Madryt, Wiedeń i Budapeszt.  

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Jak pojawi się więcej informacji na temat koncertu Beyonce w Polsce w 2024 roku, na pewno was o tym poinformujemy.  Poniżej znajdziecie zdjęcia z jej ostatniej wizyty w Warszawie:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama