Reklama
placeholder
News

Beyonce ogłasza film z Renaissance World Tour. Jest już zwiastun

Beyonce ogłasza film z Renaissance World Tour. Jest już zwiastun

fot. YouTube/Beyoncé /

Reklama
Reklama
placeholder

Renaissance World Tour to 9. trasa koncertowa Beyonce, którą rozpoczął występ w Sztokholmie 10 maja 2023 roku. Za to w Polsce gwiazda wystąpiła 27 i 28 czerwca tego samego roku na PGE Narodowym. Podczas licznych koncertów piosenkarka m.in. promuje swój album Renaissance, wydany rok wcześniej. Na scenach znajduje się zawsze wiele elementów nawiązujących klimatem do okładki płyty, m.in. srebrne kreacje, dodatki, a także ogromne, ruchome konstrukcje. Cykl występów gwiazdy jest bogaty w atrakcje, fascynującą, spójną scenografię i niespodzianki, dlatego też 42-latka postanowiła udostępnić to wielkie widowisko całemu światu. 2 października 2023 roku w sieci pojawił się zwiastun filmu RENAISSANCE, który jest zapisem nie tylko całej trasy koncertowej, ale i przygotowań do niej.

Julia Wieniawa po koncercie Beyonce skrytykowana przez fanów. O co poszło? >>

Beyonce: RENAISSANCE - zwiastun do filmu z trasy koncertowej Renaissance World Tour

Na kanale Beyonce na YouTube pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu RENAISSANCE, który ma być szczegółowym zapisem z jej najnowszej trasy koncertowej. W filmie pojawią się nie tylko kadry z koncertów gwiazdy pod hasłem Renaissance World Tour, ale i materiały zza kulis, relacje z podróży między miastami oraz jej przygotowania do wyjścia na scenę z córką, 11-letnią Blue Ivy Carter. Fani będą mieli okazję poznać piosenkarkę od bardziej codziennej strony: przy kubku kawy, podczas przymiarek kostiumów i poprawek makijażowych, ale nie zabraknie również scen z przygotowanych ze szczególną dbałością i troską koncertów. Zwiastun zaczyna się słowami Beyonce: "Kiedy występuję, jestem po prostu wolna". Film RENAISSANCE trafi do kin już 1 grudnia 2023 roku.

Produkcje, będące relacją, zapisem z koncertów lub tras muzyków, są popularnym trendem wśród zagranicznych gwiazd. Ostatnio na profilu Taylor Swift na Instagramie pojawiła się informacja o tym, że na kinowym ekranie będzie można obejrzeć jej koncert, będący częścią trasy The Eras Tour. Premiera filmu TAYLOR SWIFT THE ERAS TOUR będzie miała miejsce 13 października 2023 roku w sieci kin Multikino, m.in. w Polsce.

Kto znany bawił się na koncercie Beyonce na Narodowym? Były też zagraniczne gwiazdy! >>

Beyonce: RENAISSANCE - zwiastun

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama