Reklama
placeholder
News

Kreacja Bianki Censori na Fashion Weeku więcej odsłoniła niż zasłoniła. Udana stylizacja?

Kreacja Bianki Censori na Fashion Weeku więcej odsłoniła niż zasłoniła. Udana stylizacja?

fot. instagram.com/biancasensorii/

Reklama
Reklama
placeholder

Fashion Week w Mediolanie, jak sama nazwa wskazuje, trwa tydzień - od 20 do 26 lutego 2024 roku. Jak co roku, wielkie poruszenie wywołują kreacje gwiazd oraz "street style", w odniesieniu nie tylko do gości, ale i obecnej na miejscu prasy. Wśród tłumu nietrudno było zauważyć żonę Kanyego Westa - Biancę Censori. W jakim ubraniu kobieta zaprezentowała się w Mediolanie? Trzeba przyznać, że małżeństwo wybrało bardzo kontrastujące ze sobą stylizacje.

Bianca Censori spaceruje nago owinięta prześwitującym płaszczem. Fani zniesmaczeni >>

Fashion Week: obnażona Bianca Censori i zakryty Kanye West

W przypadku Bianki Censori nie ma mowy o tym "czy", ale "jak bardzo" jej ubiór wzbudził kontrowersje. Po ostatnich szokujących stylizacjach kobiety, w których pokazała się w miejscach publicznych, można przypuszczać, że nic już nie może w tym temacie zaskoczyć. Na pokaz w ramach tegorocznego Fashion Weeku prowokująca para wybrała się w kompletnie odbiegających od siebie strojach. Kanye West zakrył całe ciało ciemnymi ubraniami i akcesoriami pozostawiając odkrytą jedynie twarz. Dla kontrastu wybranka serca 46-latka założyła skórzane body z wcięciem odkrywającym boki, a przez to częściowo biust, oraz ze skąpym zakończeniem u dołu.

Kanye West zakazał swojej partnerce kolejnej rzeczy? Oto czego nie może robić Bianca Censori >>

"Brak" jakiejś części garderoby nie jest u Bianki Censori nowością. Jej kreacja cieszyła się dużym zainteresowaniem paparazzi, a błysk fleszy towarzyszył małżeństwu niemalże cały czas. Zauważalne było również to, że żona rapera wcale nie czuje się w tej odsłonie komfortowo, o czym mogą świadczyć jej sztywna pozycja, próba zasłonięcia okolic bikini dłońmi podczas zdjęć oraz nerwowe rozglądanie się na boki.

Internauci nie patrzą przychylnie na "styl" Bianki Censori, który w głównej mierze opiera się na szokowaniu i odsłanianiu ciała. Wielu z nich uważa, że to właśnie styl samego Kanyego Westa, który zmusza swoją żonę do ubierania się tak, jak jemu się podoba, oraz stylizuje ją na wzór swojej byłej partnerki - Kim Kardashian. Raperowi zarzuca się kontrolowanie kobiety, a nawet próbę jej publicznego upokorzenia, co wzbudza globalne oburzenie wokół jego osoby.

Myślicie, że Bianca Censori wyznacza nowe trendy?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama