Reklama
placeholder
News

Bianca Censori spaceruje nago owinięta prześwitującym płaszczem. Fani zniesmaczeni

Bianca Censori spaceruje nago owinięta prześwitującym płaszczem. Fani zniesmaczeni

fot. Twitter/Dami’ Adenuga/

Reklama
Reklama
placeholder

Bianca Censori kolejny raz zszokowała świat swoją stylizacją. Tym razem odsłoniła publicznie całe ciało. Fani kolejny raz interweniują, sugerując że "coś jest nie tak".

Żona Kanyego Westa wyszła na miasto boso i bez bielizny. Co się dzieje z Biancą Censori? >>

Bianca Censori nago na mieście. Internauci mają dość

Bianca Censori często wybiera na wyjścia w miejsca publiczne kontrowersyjne stroje. Jednak często to, co wzbudza oburzenie w jej stylizacjach, to celowy brak niektórych części garderoby. Ostatnio można było zobaczyć ją spacerującą w przezroczystym płaszczu deszczowym w towarzystwie męża. Pod spodem nie miała żadnego ubrania.

Fani są coraz bardziej oburzeni tym, jak żona Kanyego Westa prezentuje się w miejscach publicznych. Mimo że większość portali podpisuje wspólne zdjęcia pary jako odważne, a kontrowersyjnego rapera nazywa "guru mody", to internauci są skrajnie innego zdania. Jakiś czas temu Kanye West znów stał się aktywny na Instagramie, a pierwsze, co udostępnił, to... półnagie zdjęcia Bianki Censori. Można się domyślić, jaka była reakcja fanów. Większość z nich uznała, że swoimi decyzjami raper kompromituje kobietę i nie okazuje jej szacunku. Ponadto plotki o tym, że partnerka artysty żyje według wymyślonych przez niego rygorystycznych zasad i zakazów, stają się coraz głośniejsze.

Kanye West zakazał swojej partnerce kolejnej rzeczy? Oto czego nie może robić Bianca Censori >>

W sekcji komentarzy pod poniższym zdjęciem, na którym można zobaczyć partnerkę 46-latka w prześwitującym płaszczu, internauci wyrazili swoje zniesmaczenie. Udostępniono je na profilu @cameleonstyles z podpisem: "Cieszą się nocą w swoim wyjątkowym i dziwnym stylu - to jest to, co kochamy!".

Co my kochamy? Co??? 😭

Cały świat jest zniesmaczony tymi szokującymi bzdurami. Kanye West powinien przebywać w szpitalu psychiatrycznym, a ta kobieta powinna przejść terapię. To oczywiste, że ona nie czuje się dobrze.

Bracie... co to jest?

Co myślicie o modowych "wyborach" Bianki Censori?
 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama