Reklama
placeholder
News

Kim jest Bianca Censori, nowa żona Kanye Westa?

Kim jest Bianca Censori, nowa żona Kanye Westa?

fot. YouTube/ Kanye West/

Reklama
Reklama
placeholder

Kanye West i Bianca Censori wzięli ślub w Beverly Hills w styczniu 2023 roku. Kim jest obecna partnerka rapera?

Żona Kanyego Westa wyszła na miasto boso i bez bielizny. Co się dzieje z Biancą Censori? >>

Kanye West - muzyka, rodzina

Kanye West  uznawany jest za ikonę  muzyki popularnej XXI wieku. Raper wydał do tej pory dziewięć albumów studyjnych, dwie płyty kolaboracyjne oraz dwadzieścia dwa single. Ostatni album Westa to Donda 2, udostępniony w 2022 roku, a najnowsza piosenka opublikowana na jego kanale na YouTubie w 2022 roku nosi tytuł Life Of The Party. 

Kanye West i Kim Kardashian zaczęli spotkać się w 2012 roku. W 2014 roku para wzięła ślub w Forcie Belweder we Florencji. W lutym 2021 roku Kim złożyła pozew o rozwód, argumentując go różnicami nie do pogodzenia. 

Kanye West i Kim Kardashian - dzieci:

  • 9-letnia North West pojawiła się w życiu byłego małżeństwa w 2013 roku
  • 7-letni Saint West urodził się w 2015 roku
  • 5-letnia córka, Chicago West, przyszła na świat w 2018 roku
  • 4-letni Psalm West urodził się w 2019 roku

Żona Kanyego Westa nie jest w najlepszym stanie? Na zdjęciach wygląda na przygnębioną >>

Kanye West i Bianca Censori - związek 

45-letni Kanye West i Bianca Censori zostali oficjalnie małżeństwem w styczniu 2023 roku, czyli niecałe dwa miesiące po ostatecznym sfinalizowaniu rozwodu rapera z Kim Kardashian. Prawdopodobnie para poznała się i zbliżyła do siebie podczas wspólnej pracy dla linii produktów Yeezy. Internauci przez pewien czas komentowali nowy związek Westa jako próbę odnalezienia byłej żony, Kim Kardashian, w nowej partnerce, nazywając Biancę 'sobowtórem Kim'. Kanye oraz Censori coraz częsciej pojawiają się wspólnie na wielu wydarzeniach branżowych i uroczystościach.

Kanye West z 'awarią garderoby'. Pokazał za dużo >>

Bianca Censori - kim jest?

Bianca pochodzi z Australii i, jak podaje portal The Sun, ma około 27 lat. Na profilu LinkedIn Censori znajduje się informacja, że od listopada 2020 roku pracowała na stanowisku projektantki architektonicznej dla linii sportowych butów i odzieży męskiej - Yeezy, w ramach której Kanye West wykonywał własne projekty. Bianca w pewnym momencie zaczęła interesować się biżuterią, tworząc proste, cienkie chokery z kryształami. Jej projekty cieszyły się uznaniem, więc obecna żona Westa postanowiła stworzyć własną linię biżuterii o nazwie Nylons. Bianca jest naturalną brunetką, choć niedawno znacznie skróciła włosy i przefarbowała je na blond. Jej profil na Instagramie można znaleźć pod nazwą: @biancasensori, a w momencie pisania artykułu, obserwuje ją ponad 5 tysięcy użytkowników. 

Kourtney Kardashian pokazała sesję ciążową z Travisem Barkerem. ‘Gra’ na jej brzuchu >>
 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama