Reklama
placeholder
News

Kourtney Kardashian pokazała sesję ciążową z Travisem Barkerem. ‘Gra’ na jej brzuchu

Kourtney Kardashian pokazała sesję ciążową z Travisem Barkerem. ‘Gra’ na jej brzuchu

fot. instagram.com /kourtneykardash/

Reklama
Reklama
placeholder

Kourtney Kardashian niedawno poinformowała świat o tym, że spodziewa się dziecka. Ojcem pociechy jest 47-letni mąż celebrytki, amerykański muzyk, Travis Barker.

Para znała się już od dawna, a swoją relację rozpoczęli od przyjaźni. Na początku 2021 roku uznali, że łączy ich coś więcej niż długoletnia, udana znajomość, a pod koniec tego samego roku się zaręczyli. Zakochani doczekali się aż trzech ślubów. Pierwszy z nich miał miejsce 6 kwietnia 2022 roku w kaplicy Love Story Wedding w Las Vegas, a dwa kolejne odbyły się w maju tego samego roku w Kalifornii oraz we Włoszech.

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli kolejny ślub. Tym razem prawdziwy! [ZDJĘCIA] >>

Kourtney Kardashian i Travis Barker - sesja ciążowa

17 czerwca 2023 roku na profilach Kourtney i Travisa na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym kobieta energicznie skacze z transparentem, jaki zdobi napis: "Travis, jestem w ciąży." Stało się to podczas koncertu zespołu Blink-182, do którego należy Barker, a było to nawiązanie do teledysku All The Small Things.

18 czerwca na profilu Kourtney pojawiła się skromna sesja ciążowa z udziałem jej partnera. Celebrytka ubrana była w prześwitujące body i skórzane spodnie. Prawdopodobnie zdjęcia zrobiono po koncercie zespołu, ponieważ celebrytka ma na sobie identyczny strój, w którym tańczyła w tłumie. Na zdjęciach para okazuje sobie czułość, a jedno z nich przedstawia Travisa imitującego grę na perkusji. Na zdjęciu muzyk zamiast w bębny celuje pałeczkami w ciążowy brzuch wybranki.

Kourtney Kardashian odchodzi z programu po 14 latach! >>
 


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama