News

Big Brother 2019: znamy datę premiery nowej edycji!

Big Brother 2019: znamy datę premiery nowej edycji!

Fot. Instagram.com/klaudiusz.sevcovic

O tym, że nowa edycja Big Brothera wiosną pojawi się w telewizji, mówiło się już od dawna. Co prawda, jeszcze trwają castingi do programu, ale już wiemy, kto poprowadzi show i kiedy premiera nowej edycji!

Big Brother 2019: program

Pierwsza polska edycja Big Brothera została wyemitowana w 2001 roku. Każdy odcinek przyciągał przed telewizory rekordową liczbę widzów, a uczestnicy programu stali się w naszym kraju gwiazdami. Większość z nas wie przecież, kim jest Manuela Michalak, Klaudiusz  Ševković i zna kultowe już powiedzenie: „Gulczas, a jak myślisz?”.

Azja Express 4: Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu >> 

Portale podają, że losy uczestników, zaproszonych do nowej edycji show będziemy mogli śledzić przez ponad 3 miesiące. Program będzie emitowany aż 5 razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku – o godzinie 20.00. Co więcej, kamery mają łączyć się z uczestnikami na żywo aż 3 razy dziennie. Wszystko po to, żeby ich interakcja z widzami programu była większa.

W każdą niedzielę natomiast miniony tydzień zostanie podsumowany. Wskazani zostaną także uczestnicy, nominowani do odejścia z programu. Ostatecznie jednak to widzowie zdecydują, kto opuści Dom Wielkiego Brata.

Taniec z Gwiazdami 2019: znamy wszystkich uczestników! >> 

Big Brother 2019: premiera

Media podają, że prowadzącą nową edycję Big Brothera została Agnieszka Woźniak-Starak. Premierę nowej edycji Big Brothera zapowiedziano na 17 marca 2019 roku.

Czekacie na nową edycję?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.