News

Taniec z Gwiazdami 2019: znamy wszystkich uczestników!

Taniec z Gwiazdami 2019: znamy wszystkich uczestników!

Fot. Instagram.com

Już wiosną rusza 9. edycja programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Znamy już komplet uczestników, którzy powalczą o Kryształową Kulę. Kto zatańczy?

Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami? To nie żart >>

Taniec z Gwiazdami 2019: lista uczestników

Taniec z Gwiazdami 9. rusza już na początku marca. W poprzedniej edycji show wielkim zaskoczeniem był Popek, który okazał się świetnym tancerzem. Raper ostatecznie zajął 3. miejsce. Ósmą edycję programu wygrała natomiast dziennikarka – Beata Tadla. Kto tym razem będzie mógł wykazać się na parkiecie? 

Komplet uczestników 9. edycji programu też jest już znany. W show wystąpią:

Joanna Mazur – mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów,

Tamara Gonzalez-Perea (Macademian Girl) - blogerka modowa,

Daniel Qczaj Kuczaj - trener personalny,

Jakub Kucner - Mister Polski 2017,

Justyna Żyła – blogerka, była żona Piotra Żyły,

Agnieszka Radwańska – tenisistka,

Anna Jagodzińska – modelka,

Dominika Tajner-Wiśniewska – żona Michała Wiśniewskiego,

Mariusz Węgłowski – aktor,

Paweł Dudek (Czadoman) - piosenkarz disco-polo,

Sebastian Stankiewicz - aktor i kabareciarz, 

Tomasz Działowy (Gimper) - YouTuber. 

Macademian Girl w Tańcu z Gwiazdami! Z kim zatańczy? >>

Kto będzie partnerował poszczególnym gwiazdom? Tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Wszystkie pary poznamy prawdopodobnie podczas emisji pierwszego odcinka 9. edycji Tańca z Gwiazdami.

Taniec z Gwiazdami 2019 – kiedy premiera

9. edycja Tańca z Gwiazdami ruszy 1 marca 2019 roku. Media podają, że tak jak do tej pory, program będzie można oglądać w każdy piątek o godzinie 20.00.

Komu najbardziej kibicujecie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rzadko się żalę. Rzadko narzekam. Od dziecka mòj charakter kształtował się pod naciskiem oprawców... A bo to byłem najniższy, a bo to lubiłem nałożyć żel na włosy, albo wszystko to, co sprawiało, że nie mieściłem się w czyjeś ramy... Dziś dalej się nie mieszczę. Dziś po za epitetami odnośnie mojego „karlego wzrostu” pojawia jeszcze jedno - „jak taki wieśniak mógł tak szybko zrobić karierę?” Boli nie to, że ktoś mówi, że jestem ze wsi, lecz to, że tej wsi umniejsza! Tak kochani, pochodzę z pięknej wsi na Podhalu. Wieś ta zaszczepiła we mnie to, bez czego dziś nie byłoby mnie w miejscu w którym jestem: ciężką pracę, cierpliwość i wdzięczność. Na wsi jeśli nie posiejesz, nie poczekasz cierpliwie, nie zbierzesz w porę...to umrzesz z głodu??‍♂️ To motto towarzyszy mi całe moje życie i z tej świadomości jestem dumny! Mam 31 lat, niewiele ponad 160cm wzrostu, urodziłem się na wsi a teraz bezczelnie krótkimi nogami idę po swoje! Nie tylko dla siebie, ale i dla kogoś co myśli, że będąc sobą nigdy nic nie osiągnie, bo jest mierny... Niech Cię duma rozpiera z tego co udało Ci się ciężką pracą osiągnąć i nigdy nie pozwól sobie tego umniejszać tylko dlatego, że nie spłodził Cię „Ricz Forester”? Bądź sobą a wtedy znajdą się na Twojej drodze Ci, którzy to docenią i ukochają. Dziękuję @dafi_polska za wiarę że będąc sobą możemy wspólnie robić coś pięknego i czystego☺️ Na zdrowie!☺️? Ukochuje Daniel Józek Qczaj - dumny pan wieśniak z miasta. #ukochojsie #fitlarwa #inowytrwaj #qczaj #qczajteam #qczajfitness

Post udostępniony przez danielQczaj (@qczaj)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni tydzień był dla nas bardzo trudny, ponieważ wylądowałam z moją córeczką na kilka dni w szpitalu i nie miałam siły ogarnąć tego z czym chce się z Wami podzielić. Dużo mówi się ostatnio o hejcie, z którym sama niestety mam od wielu lat do czynienia... Czy w moim małżeństwie było dobrze czy źle- ludzie zawsze mieli coś do powiedzenia. Nie muszę chyba pisać, że nie były to miłe słowa... Przykre jest to, że ludzie, którzy Cię nie znają, nic nie wiedzą o Twoim życiu mają najwięcej do powiedzenia... Wiem, że wiele osób uważa mnie za celebrytkę, która jedynie co posiada to sławne nazwisko... Szczerze? nie dbam o to. Ostatnie dni nauczyły mnie, że przedewszystkim jestem MAMĄ, która chce nauczyć swoje dzieci szacunku do innych, także w internecie. Ps. Karolcia czuje się już o wiele lepiej❤ Dziękujemy serdecznie za opiekę Oddziałowi Pediatrycznemu w Cieszynie ❤#onlygoodvibes #zdrowka???❤❤❤naszedzieci#nasze#cuda#dzikuje #?❤️

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Have a wonderful day! ?

Post udostępniony przez Aga Radwanska (@aradwanska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Breakfast at Tiffany’s anyone ? #saturday#love#weekend

Post udostępniony przez Anna Jagodzinska (@annajofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwielbiam tą fotkę ???#sesja #sejazdjeciowa #photo #naturalnie #makeup #fryzjer #studio #

Post udostępniony przez Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy rok, nowy ja ?✌️#gimper

Post udostępniony przez Tomasz „Gimper” Działowy (@gimperowski)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj