News

Bill Gates się rozwodzi! Dlaczego?

Bill Gates się rozwodzi! Dlaczego?

Fot. Wikimedia Commons/Kuhlmann /MSC

Bill i Melinda Gates rozwodzą się po 27 latach małżeństwa. Współzałożyciel przedsiębiorstwa Microsoft i jego żona wydali oświadczenie.

Sarsa ukrywała ciążę! Wokalistka została mamą >> 

Bill Gates poznał swoją żonę w 1987 roku, w czasie konferencji prasowej firmy Microsoft. Para pobrała się 7 lat później – 1 stycznia. Mają trójkę dzieci – 25-letnią Jennifer Katharine Gates, 22-letniego Rory Johna Gatesa i 19-letnią Phoebe Adele Gates.

Bill Gates i Melanie Gates rozwodzą się

Po wielu latach małżeństwa Bill i Melanie Gates podjęli decyzję o rozwodzie. Nadal będą angażować się w działania swojej fundacji, która jest największą na świecie prywatną organizacją prowadzącą działalność filantropijną. Instytucja działa od 2000 roku.

Po długim namyśle i mnóstwie pracy włożonej w nasz związek podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa. W ciągu 27 lat wychowaliśmy trójkę niezwykłych dzieci i zbudowaliśmy fundację, która działa na całym świecie i daje ludziom sposobność, by wiedli zdrowe i produktywne życie. Wciąż wierzymy w tę misję i będziemy razem współpracować w fundacji, jednak nie uważamy, że możemy się już rozwijać jako para na kolejnym etapie naszego życia. Prosimy o przestrzeń i prywatność dla naszej rodziny w momencie, w którym zaczynamy kierować tym nowym życiem – cytuje oświadczenie miliardera i jego żony TVN24.

Adele ma nowego chłopaka? Rozmawiali już o dzieciach >>

Mówi się, że rozwód Gatesów może być najdroższym w historii. 65-letni przedsiębiorca jest czwartym najbogatszym człowiekiem świata, według magazynu Forbes. Jego majątek wycenia się na 130 miliardów dolarów. Wartość rezydencji Billa Gatesa i jego żony jest szacowana na 131 milionów dolarów.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.